Skocz do zawartości
kurzy

Likwidacja centralnego zamka na pilot...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie otwierania drzwi za pomocą pilota. Gdy otworze drzwi pilotem i nie otworze drzwi od kierowcy to po jakimś czasie zamykają się wszystkie drzwi w całym samochodzie. Jest to utrudniające ponieważ gdy na przykład chce się coś wyciągnąć np. otwierając drzwi z tyłu i się nie zorientujesz że kluczyki zostawiłeś w samochodzie i drzwi zamykasz a za chwile zamykają się drzwi ponieważ drzwi od kierowcy nie zostały jako pierwsze otworzone to samochód się zamyka. I jest problem bo klucze zostały w środku. Przydarzyło mi się już to 2 razy za pierwszym razem zadzwoniłem po pomoc zamkowa. Gdzie mi powiedzieli że mam wszystkie zamki zepsute. Nawet jak bym miał klucz dorobiony tak bym nie otworzył. A drugim razem udało mi się otworzyć za pomocą druta nacisnąć guzik na pilocie gdzie kluczyki zostawiłem na siedzeniu. Mam pytanie czy da się zrobić że gdy otwieram pilotem drzwi nie będę musiał otwierać pierwsze drzwi od kierowcy ? i drugie pytanie. Czy jak padnie bateria w pilocie i chciałbym wymienić baterie sam i ponownie otwierać czy ustawienia się nie resetują ? proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to jest to zabezpieczenie gdybyś np. nieświadomie nacisnął przycisk otwierania na pilocie to po ok. 30 sek zadziała alarm i zamknie auto ponownie a najlepszym sposobem na to działanie jest sobie wyrobic nawyk wkładania kluczyków do kieszeni albo nie zamykania drzwi. A co do wymiany bateri jest jakiś czas na jej wymiane niestety nie pamiętam ale chyba coś ok. minuty to nic nie powinno się stac a jeśli będziesz to robił dłużej to jest prawdopodobieństwo że się rozkoduje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do wymiany bateri jest jakiś czas na jej wymiane niestety nie pamiętam ale chyba coś ok. minuty to nic nie powinno się stac a jeśli będziesz to robił dłużej to jest prawdopodobieństwo że się rozkoduje.

 

Najlepiej jak będziesz wymieniał z dala od samochodu. Nie wiem czy to ma znaczenie ale ja wymieniałem w sklepie, na miejscu :D i nic się nie stało :) Mam nawet przypisany kluczyk do ustawień elektryki i nic sie nie rozkodowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w tylnych drzwiach masz uszkodzonu czujnik otwarcia drzwi.W momencie kiedy je otwierasz powinna zapalić się lampka i puszcza sygnał do centralnego. Sprawdz ten włącznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
puszcza sygnał do centralnego. Sprawdz ten włącznik

Dokładniej masę w chwili otwarcia drzwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo w ten sposób że kluczyk do stacujki i stacyjkę przekręcić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności