Skocz do zawartości
77Marek

Moje posty nie są liczone.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule. Nie umiem sobie z tym poradzić. Po prostu moje posty nie są liczone co drugi a czasami co trzeci wyświetla się jako kolejny wysłany.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak w tytule. Nie umiem sobie z tym poradzić. Po prostu moje posty nie są liczone co drugi a czasami co trzeci wyświetla się jako kolejny wysłany.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Które posty? a dlaczego tak bardzo zależy Tobie na większej ilości postów w liczniku na karcie użytkownika? Jakiś wyścig jest, o którym jeszcze nie wiemy?;)

Zaznaczam, że nie wszystkie działy mają włączoną funkcje zliczania postów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o wyścig. Zwróciłem na to uwagę jakiś czas temu. Tak tylko chcę wiedzieć czy to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to normalne, ale dla pewności wyślij mi na PW ze 2-3 posty, których nie zliczyło Tobie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie powiem Ci których mi nie zlicza. Teraz będę wiedział, że nie wszystkie są liczone. Ostatnie pytanie. A czy to normalne, że po przerwie kilku dniowej z korzystania z forum postów zliczonych jest o kilka mniej? Np. Miałem 98 a po kilku dniach zrobiło się ich 92. Czy to też jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Twoje posty mogły zostać wykasowane przez któregoś z moderatorów i tym samym licznik postów zmniejszył sie, a posty poszły w otchłań internetu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, to normalne, ale dla pewności wyślij mi na PW ze 2-3 posty, których nie zliczyło Tobie. :)
Zgadza się ja to już dawno zauważyłem z początku myślałem że niezalicza mi tych wysyłanych z PDA ale nie z lapka też nie zalicza a dokładnie tych które są pisane w off topie a reszta wchodzi. Nie zgłaszałem tego bo jak Bimbol pisał nie zależy mi na tym a moim zdaniem to może i lepiej bo tam najwięcej się chyba pisze. Jeśli moje spostrzeżenia są nie zgodne z faktem to niech mnie Paweł poprawi.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się ja to już dawno zauważyłem z początku myślałem że niezalicza mi tych wysyłanych z PDA ale nie z lapka też nie zalicza a dokładnie tych które są pisane w off topie a reszta wchodzi. Nie zgłaszałem tego bo jak Bimbol pisał nie zależy mi na tym a moim zdaniem to może i lepiej bo tam najwięcej się chyba pisze. Jeśli moje spostrzeżenia są nie zgodne z faktem to niech mnie Paweł poprawi.
zgodne, zgodne, ale nie tylko ten dział ma wyłączone zliczanie postów, ale które co i jak to nawet kula wróżki nie wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności