Skocz do zawartości
mielpaw

stuki

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną stukania w passacie,gdy dodam mocno gazu?wymieniłem mocowanie amortyzatorów(były straszne luzy).gdy dodam mocno gazu to jest takie ostre stuknięcie.czyżby któraś z poduszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz to dokładniej!!!.Zasugeruję, czy ten stuk jest np. przy ruszaniu z miejsca nawet przy powolnym puszczaniu sprzegła? czy szarpnie jeżeli jadąc zdejmiesz nogę z gazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opisz to dokładniej!!!.Zasugeruję, czy ten stuk jest np. przy ruszaniu z miejsca nawet przy powolnym puszczaniu sprzegła? czy szarpnie jeżeli jadąc zdejmiesz nogę z gazu?

witam

przy powolnym ruszaniu jest ok.stuknie porządnie ,gdy ostro dodam gazu(jadąc np.20km/h wdepne pedał mocno to stuknie,jeśli delikatnie przyśpieszam to jest ok).gdy zdejmę nogę z gazu jest też ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wygląda to na poduszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki luz na mechaniżmie różnicowym? sprawdzałeś. Podnieś jedno z przednich kół włącz 1 bieg obróć kołem w lewo i w prawo ile jest tego jałowego ruchu? To tak przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafik78

a sprawdzałes simerbloki i łożyska pod amortyzatorami ? ja długo niemogłem dojść ze swoimi stukami , wyglądało to jak "tąpnięcie" aż drgała cała kolumna kierownicza , wymieniłem simerbloki i poduszke pod silnikiem , no i znikneło , a co do łożysk to mi mój meches mówił ,że jak to co zrobiliśmy niepomoże to na 90% będą łożyska pod amortyzatorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo poduchy pod skrzynią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stark

Poducha pod silnikiem - prawdopodobnie prawa. cena od 100 - 270 w zaleznosci od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności