Skocz do zawartości
mały1

Klamka wewnętrzna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z demontażem klamki wewnętrznej po stronie pasażera.Prawdopodobnie trzyma na zatrzaskach tylko jak to ruszyć żeby nic nie połamać.Z góry dzięki za poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=55705

 

tu masz link jak to się robi w b3

W naszych b4 z tego co pamiętam schodzi podobnie musisz zdjąć tapicerkę brakuje mi słowa ale musisz zdjąć ten uchwyt do zamykania w którym jest klamka i też przesunąć i pociągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesuwa się w przód albo w tył (nie pamiętam) i wyciąga. Trzymają to takie haczyki jednostronne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dołu z prawej strony trzeba odciągnąc taki bolczyk który jest zakotwiczony w drzwiach i całość wysunąć do przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z klamką wewnętrzną w przednich drzwiach od strony kierowcy (auto VW Passat 1,9 TD Trend, r. 1993). W pewnym momencie wypadła, założyłem ją ale już z otwarciem drzwi jest problem. W końcu zdjąłem tapicerkę z drzwi i okazało się, że drut (może jest inne jego określenie; nie wiem, jestem laikiem) wypadł też od strony zamka i nie wiem gdzie go zamocować. Czy ktoś wie, czy da się go zamontować, żeby można było od wewnątrz drzwi otwierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam problem z klamką wewnętrzną w przednich drzwiach od strony kierowcy (auto VW Passat 1,9 TD Trend, r. 1993). W pewnym momencie wypadła, założyłem ją ale już z otwarciem drzwi jest problem. W końcu zdjąłem tapicerkę z drzwi i okazało się, że drut (może jest inne jego określenie; nie wiem, jestem laikiem) wypadł też od strony zamka i nie wiem gdzie go zamocować. Czy ktoś wie, czy da się go zamontować, żeby można było od wewnątrz drzwi otwierać?

http://img265.imageshack.us/img265/8079/klamka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Musisz odkręcić zamek i w nim masz taką małą wajchę, którą musisz jakoś odgiąć i zaczepić o nią cięgno, czy jak kto woli popychacz. Wajcha jest na sprężynie. Ja to robiłem małym śrubokrętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Udało się szybko naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności