Skocz do zawartości
luko28

Reflektory Depo AE - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

miałem nowe Depo po 6 latach zmieniłem na ori xenon który dziś minimum 16 lat i świecą o niebo lepiej więc sam zdecyduj a jak to Cię dalej nie przekonuje to zawsze można zregenerować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekonuje, bo jak by sie trafily za 600 ori z uzbrojeniem to fajnie, bo kupic depo, do nich dobry zestaw hidow zeby nie bylo zaklocen to tez 600 wyjdzie wiec to samo. Wiec mowisz ze ori hella swieci lepiej ? niektorzy pisali , ze wymienili wlasnie z helli na depo i depo daje lepiej, wiec nie wiem co o tym sadzic, czy to od lampy zalezy jaka sie trafi czy tylko subiektywne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to dobry żarnik D2S tylko markowy żarnik oświetli drogę hidy to pomyłka nawet na stacji diagnostycznej nie dało ich się ustawić walą na każdą stronę miałem taki wynalazek w golfie IV :ok

 

Miałem Hellenkę w dobrym stanie i świeciło tak sobie pewnie wina odbłyśnika , kupiłem Depo i jestem zadowolony jak na razie w planach Bixenon .

 

Wcześniej jeszcze miałem sonary dayline z tymi ledami to w ogóle porażka moje zmatowiałe lampy świeciły lepiej niż ten chiński wynalazek z diodami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo kupic depo, a kiedy najwyzej zapakowac soczewke bi xenon, tak jak tu ktos na foum zrobil. hid moze i dziadostwo ale mam w innym aucie z soczewkami i swieci jak dla mnie super, idealnie odcina, wszystko doswietlone, moze jak by go w ryfla wsadzil to by lipa byla albo w lampe bez soczewki, ale soczewka ladnie odetnie. Problem halogenow juz rozwiazalem, w zderzaku sobie zrobilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy!

 

Większy odzew niż się spodziewałem. Konkluzja widzę jest taka, że depo poza lepszym wyglądem nic nie dadzą. Jak pisałem, wymieniłem w zeszłym roku reflektory na nowe, polepszyło się, ale nadal jest wiele do życzenia. Zatem skoro mam dać 500 i nie zobaczyć w nocy efektu to odpuszczam. Ale dobrze że mogłem Was spytać. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo kupic depo, a kiedy najwyzej zapakowac soczewke bi xenon, tak jak tu ktos na foum zrobil. hid moze i dziadostwo ale mam w innym aucie z soczewkami i swieci jak dla mnie super, idealnie odcina, wszystko doswietlone, moze jak by go w ryfla wsadzil to by lipa byla albo w lampe bez soczewki, ale soczewka ladnie odetnie. Problem halogenow juz rozwiazalem, w zderzaku sobie zrobilem.

 

Hidy Tobie nie zakłócają CB radia albo radia fm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym nie mam cb , radia nie zakluca , cb kiedys tez z paska przekladalem to nie bylo wiekszego problemu, hidy vertex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę 650 zł i ori xenon bierz i się nie zastanawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te 530zl z wysylka ostatecznie, tez kompletne, ale ciekawe jak ich stan, czy nic nie uwalone, musze o wiecej zdjec poprosic.

link: http://olx.pl/oferta/lampy-xenon-xenonowe-passat-b5-przed-liftem-z-przetwornicami-CID5-IDek2vr.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz te regenerowane.

O ile szkło byś sobie sam wypolerował to odbłyśników nie ogarniesz w domowych warunkach. Warto dopłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za te 530zl z wysylka ostatecznie, tez kompletne, ale ciekawe jak ich stan, czy nic nie uwalone, musze o wiecej zdjec poprosic.

link: http://olx.pl/oferta/lampy-xenon-xenonowe-passat-b5-przed-liftem-z-przetwornicami-CID5-IDek2vr.html

 

daruj je sobie bo nie jest napisane czy są żarniki to raz, dwa przetwornice nie mają osłon i w ogóle są w gorszym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt, do szkla mam fajna paste polerska, najwyzej dalo by sie papierkiem wodnym i lampion ladny, ale tak jak mowisz, odblysnika nie zregeneruje , chyba ze drugie nowe zapakuje, ale to musze kupic 2 odblysniki i rozklejac lampe, wiec suma sumarum lepiej dorzucic te pare zloty i miec juz gotowe zrobione jak trzeba i bedzie oryginal d2s z oryginalnymi przetwornicami, wiec powinno polatać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tych lampach?

http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-depo-h4-clear-black-halogen-h7-i5903547893.html

 

Muszę wymienić przednie lampy i szukam czegoś co by w miarę wyglądało i dobrze by było jak by były z halogenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie mi w wyborze bo czytam szukam i dalej nie wiem jakie lampy kupić.

Mam srebrnego paska i na pewno ciemne lampy nie będą pasowały. Nie chcę kupić jakiejś lipy co nie da się później ustawić. Moje obecne lampy są z halogenami, ale w sumie halogeny mógłbym założyć w zderzak.

Co powiecie o tych

http://allegro.pl/lampy-reflektory-fk-vw-passat-b5-3b-angel-eyes-i5565988707.html

Bardzo proszę niech ktoś kto miał doświadczenie się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po zakupie lamp DEPO i wizycie u diagnosty dowiedzialem sie ze mozna ich dobrze ustawic, nie ma dobrej granicy swiatla i cienia, jak ustawi w poziomie to za bardzo w bok, jak ustawi boki to wtedy za nisko, przesuniety jest tez "srodek" swiatla czy jakos w tej skali , dzis napisalem email do sprzedawcy co z tym fantem bedzie ale do rzeczy, mam od znajomego stare lampy, zn jego odblysniki i zerknijcie czy to bedzie wogole swiecic, chodzi o te chropowatosci.

 

DSC_0207[1].jpg

DSC_0206[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ma ktoś doświadczenia z montowaniem reflektorów daylight ?

 

interesują mnie takie: http://allegro.pl/lampy-nowe-vw-passat-b6-05-10-daylight-black-fk-i6394538960.html

 

Wyprodukowane przez DEPO dla FK AUTOMOTIVE.

 

Ktoś może podpowiedzieć czy warto się w coś takiego bawić?

 

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

ma ktoś doświadczenia z montowaniem reflektorów daylight ?

 

interesują mnie takie: http://allegro.pl/lampy-nowe-vw-pass...394538960.html

 

Wyprodukowane przez DEPO dla FK AUTOMOTIVE.

 

Ktoś może podpowiedzieć czy warto się w coś takiego bawić?

 

dzięki!

 

Daj sobie spokój z tym wynalazkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój z tym wynalazkiem :)

 

:)

 

mimo wszystko mam ochotę zaryzykować :)

ktoś ma jakieś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko mam ochotę zaryzykować

ktoś ma jakieś doświadczenie?

 

Doświadczenia żadnego nie mam , widziałem jedynie na kilku b6 te światła i jak dla mnie spoko to wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności