Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż, ja w niedziele przeważnie pracuje, a jak mam wolne to leczę kaca i tak w kółko :swirus

PS. Zna ktoś może auto elektryka z Fast ? Mówią, że jest zaje**sty ale drogi (opinie), a silnik dalej u mnie zalewa wachą i spalanie na 14-16 wciąż męczy,a już dwoch specjalistów się poddało ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O magika A. Sasina pytasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no akurat danych/pseudów jego nie znam,ale w pracy podpowiedzieli o nim, bo niestety na 27 lipca autoelektryk poczarowal poczarowal ostatnio i w ogole bez zmian xP

A to już drugie auto w rodzinie które w mechanicznym punkcie wszystko elegancko ułożone i również spalanie czy to w pedal czy nie wręcz tyle samo...no za miastem ostatnio gazu 11 wyszlo to cud. Choc ciagle dziwi mnie, ze w czasie postoju średnia na wyswietlaczu strasznie szybko rosnie ;p

Edytowane przez hpnoti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten sam Andrzej co miał kiedyś warsztat na Zwierzynieckiej, póżniej w Wasilkowie i w między czasie wyjeżdżał do Belgii ? Gdzie on teraz przyjmuje ? Bo w linku jest adres chyba siedziby firmy/jego mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocha , Fasty , Dobrzyniewo itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Białegostoku mógłby obejrzeć kilka części do Passata ?

 

bo znalazłem na allegro a mam kawałek drogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co potrzebujesz kolego jak gdzies kolomnie to obejrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rocha , Fasty , Dobrzyniewo itd.

 

Znaczy się mobilny zakład :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! wiem ze to nei ten dzial ale moze ktos poda namiary( najlepiej na pw) szukam z Białegostoku lub okolic (woj podlaskie) osoby ktora zakodowalaby i zamontowala kierownice multifunkcyjna w Passacie B6 2006 r wersja highline z gory dziekuje za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wkładałem kierę od CC :) pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

może wiecie gdzie fachowo przyciemniają szyby, potrzebuję do swojego passka najlepiej w Białym.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kraska z forum zapytaj ile chcą ma swój warsztat z szybkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy napotkaliscie sie z czyms taki zeby w passacie 90 km przeskoszyla polos w przegubie bo dzis zauwazylem ze oslona jest skrecona tak jakby przegub stan w miejscu a pol os sie przeprecila o kilka zebow .... rozebralem pol os ale zabardzo niewidac sladóww?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy napotkaliscie sie z czyms taki zeby w passacie 90 km przeskoszyla polos w przegubie bo dzis zauwazylem ze oslona jest skrecona tak jakby przegub stan w miejscu a pol os sie przeprecila o kilka zebow .... rozebralem pol os ale zabardzo niewidac sladóww?

wkręcasz nas no nie? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlansie niee sam sie zdziwilem ja to zobaczylem .... a co smieszniejsze 2 tyg temu wymienialem oslone bo byla dziurawa i bylookej dzis patrze a ty skrecona oslona i podziurawiona ....raczej sama by sie nieskrecila i nic raczej tez tam by niepodeszlo zeby przyblokowac ja .... rozmawialem z znajomycm mechanikiem i mowil ze mial podobny przypadek ze w ciagu misiaca wymienil 3 oslony z podobnym usterka i okazalo sie ze pol osc obróciło o kilka zebów , wyjolem te polske i fakt patrzac od srony kola po zbiciu przegubu to frez jest pokrzywiony ale tuz za pierscionkiem jest raczej ok mam nowy przegum ale niewiem czy zakladac czy lepiej dróga pol os wsadzic dziwny bardzo dziwnee .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak ktoś wymieniał osłone/przegub możliwe że źle złożył wszystko do kupy (stare zabezpieczenie, niedokręcony przegub). Trzeba mieć motorownie 400+hp żeby rwać półośki :P

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś może na podmiankę (1dzien) czujnik g62 bo coś u mnie wariuje i nie wiadomo czy sięgać za portfel do aso ;p??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedświąteczny humor chłopakom dopisuje:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ja sam wymienialem oslone .... aczkolwieg niezmienilem tego pierscieniaa w polosi ale to przeciez by niewplynelo na przekrecenie oslony .... dziwny problem w kazdym badz razie zmienilem pol os na droga tamtta zloze do kupy i bede mial nawyzej zapas .... choc te frezy na polosce sa jakies takie dziwne i juz sam niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności