Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

ewentualnie zasilacz na 12V kiedyś coś takiego miałem w planie. ale zabrakło piwnicy w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup więcej ledów bo może ci się nie udać złożyć je poprawnie :) albo nie dobrać ilości do mocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimo'wy tatkowóz widziany w okolicy Fieldorfa- Nila dziś rańcem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bufon mam dla ciebie 4 szt. nowego miejsca zlotu, także możesz odbierać w wolnym czasie :)

 

FERMON - chyba usmażyłem swój wzmak bo "nie oddycha" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co az tak zaszalał z tym wzmakiem?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem albo jakieś zwarcie poszło u zjarała się końcówka albo gdzieś może "remote" się odłączył bo zasilania nie daje z radia. Juz parę razy miałem takie same zjawiska że się wyłączał ale po chwili znów zaskakiwał. A teraz niestety leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze poprostu ktorys kabel spadł czy cus i tak wyszlo. Ale bez obejzenia dokladnie nic nie stwierdzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no będę musiał zajrzeć w boczek a później ewentualnie ściągać ramkę Din bo nie mam klucza do wyjmowania radia .... A przy moim szczęściu powoli rozglądać się za jakimś specjalistą od elektroniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do radia to co chodzi Ci o takie te blaszki do wyjmowania?? Jak cos to ja mam u siebie w domu bo z nowki radia mi zostalo ( Jeśli o te wogole chodzi :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hodzi Ci o takie te blaszki do wyjmowania

 

dokładnie tak - swoje gdzieś posiałem ... Jak będziesz na niedzielnym spocie to weź z łaski swojej, no chyba że wcześniej wzmak zaskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co do niedzielnego spotu to chyba bedzie jakos lipa troche :P bo watpie ze sie wyrobie na ten czas a z moim szczesciem to mnie znowu w bialym nie bedzie ale to sie zobaczy jak cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajedz do mnie Cinul, na elektronice znam sie jesli chodzi o instalacje sam wiesz:) a jak cos ze sprzetem mam swego serwisanta jak ja mu woze to grosze bierze a naprawde fest robi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinul obedzie sie bez wyciagania radia:) od nowa podepniemy wzmaka i zobaczymy czy na kadym kablu jest napiecie:) a jak nie bedzie to wtedy bedziemy rozbierac:) wsztrzymaj sie z wyciaganiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to byłoby podpiąć wzmak pod inne zasilanie i zobaczyć czy ożywa. Fermon zostaw mi namieary na siebie na PW to najwyżej będe dryndał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG mam ale kom. nie miałem. podziękował za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie żyje wzmak to po kolei lecisz bezpiecznik, dioda w zasilaniu, tranzystory w zasilaniu, reszta przetwornicy i tu jak się zaczyna lista "spalenia" to pipka...:P Upalone mosfety końcowe paliłyby bezpiecznik...

 

EDIT: Fermon niech działa, ten mój post to tylko tako, zapewne nic się nie zjarało:)

Edytowane przez polonez15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuje skrzynie piątke z passata b4 jakby byla z polosiami to jeszcze lepiej... gdzie tu uderzyc po to oprocz allegro ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności