Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

W celu uniknięcia kryzysu rząd podnosi Nam ceny wszystkiego czego się da, podatki, ceny paliw, czynsze itd. W celu uniknięcia kryzysu w rządzie z Naszych podatków dają nawzajem sobie wysokie premie. W celu uniknęcia kryzysu chcą wybudować nowy sejm za 55mln zł bo im 2,2m kw za mało na osobę.

Człowiek myśli jak przeżyć z wypłaty do wypłaty. Czy na opłaty starczy a w rządzie Nasze pieniądze są wydawane na prawo i lewo. Toż ile tam korupcji itp. Porównaj wypłatę takiego posła i dodatkowych korzyści a wypłatę zwykłego człowieka. itd. O to mi chodzi bo chyba się nie rozumiemy do końca :) co z tego, że emerytury mają być wysokie jak mało kto doczeka tych czasów. Poza tym jak starsi będą zajmować miejsca pracy to kto da miejsca pracy młodym ludziom. Mam nadzieję, że mnie dobrze zrozumiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będą podnosić ceny bo jesteśmy narodem złodziejstwa - a ty jakbyś znalazł się na miejscu takiego posła zrezygnowałbyś z diety na rzecz wypłaty, która posiadasz teraz ?? Jesteśmy takim narodem, gdyż każdy kto dopadnie stołka chce "nabrać" jak najwięcej i utrzymać się jak najdłużej. Moja rada - zostań posłem a przestaniesz narzekać - i zobaczymy czy będą cię obchodzić losy innych ludzi tak bardzo jak teraz i zobaczymy czy z tymi innymi ludźmi będziesz szedł na protest czy grzał tyłek w skórzanym fotelu.

Sami jesteśmy sobie winny poprzez złodziejstwo i lenistwo. Od końca II wojny światowej powinniśmy się zabrać za robotę ale gdzie tam robota nie zając. Podziękować również możemy Edkowi G. za zadłużenie kraju za socjalizmu. W tamtych latach owszem nie było nic w sklepach ale ludzie robotę mieli i kasę. Po szkole zawodowej był przymus odbycia 3 miesięcznej pracy. Pracowali więźniowie ... a teraz - byczą się w "więziennych hotelach" za naszą kasę, bo po co pracować jak można ukraść i odbyć karę za darmo w przyzwoitych warunkach. Żeby nie odbiegać od tematu powiem tak: nie da się dźwignąć kraju w tak szybkim tempie. Podwyżki będą i to jest nieuniknione, dalej będziemy narzekać na ceny paliw i porównywać zarobki do krajów zachodnich do momentu gdy nie będziemy mieć naprawdę prężnej gospodarki. Rząd jak rząd - odkąd nie będzie zgody między partiami i ustalenia wspólnie co dalej robić a nie bawić się w kotka i myszkę - to sytuacja dalej będzie w takiej stagnacji. Tacy już jesteśmy, kogoś podp...., zrobić na złość, dlaczego on ma mieć lepiej niż ja, lepiej ukraść niż pracować, czy się stoi czy się leży... i takie tam moralne prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak:

Swoją powinność uczyniłeś poinformowałeś o proteście i starczy. Każdy swój rozum ma i robi wszystko wg. własnego uznania. Koniec z tymi słownymi przepychankami bo zaraz jeszcze napiszesz ze rząd marnuje pieniądze np cyfryzując urzędy, albo tym że posłom kupuje iPady w celu zmniejszenia obrotu papierów.

Jeśli patrzysz od strony szarego człowieka to niema to największego sensu bo przecież do tej pory tego nie było i było dobrze :), ale jeśli zajmiesz miejsce ekonomisty lub menedżera to zobaczysz we wszystkich tych poczynaniach to co trzeba czyli słuszność.

 

Tak czy siak każdy przedstawił swój punkt widzenia i starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eldorado, żadnych przepychanek tu nie ma. Kulturalna forumowa rozmowa. Każdy swoje zdanie napisał i tyle, he. Rozmowa w dziale OT więc chyba nic złego się nie robi :lol

 

Przy okazji... co sądzicie o tym autku http://allegro.pl/piekny-passat-tdi-stan-bdb-polecam-igla-i2182126243.html ?

Edytowane przez techmix
aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, "ałła" hehe. Nie wiem po co On tak szeroko drzwi otworzył... wygląda jakby ustawione, no nie wiem. Zima18 pompki, tzn...? jestem laikiem więc wiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki... żeby nie było problemów z wyrobionymi gniazdami w głowicy. Trzeba by było przed zakupem dobrze je "zbadać" i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będę mógł zakładać własne tematy? Bo dziś dokonałem transakcji i muszę zapytać czy coś warty jest wzmacniacz climax 2x250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 15 napisanych postach. masz to w regulaminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy z szerszeniem na drogi :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz będziesz bzykał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pyrkał :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Suwałki się kłaniają. Mam do sprzedania amortyzatory MONROE P i T do B5. Kpl pasuje do sedana, przód kupując oddzielnie może być i do sedana i kombi. Tył tylko sedan. Podaję numery MONROE: 26654 przód i E5087 tył. Tanio sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pompki... żeby nie było problemów z wyrobionymi gniazdami w głowicy. Trzeba by było przed zakupem dobrze je "zbadać" i tyle.

 

Czyli jak rozumiem ktoś kto się zna na samochodach na miejscu będzie mógł stwierdzić czy są w porządku czy nie? Czy potrzebny jakiś sprzęt typu komputer itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie jutro któryś z kolegów na giełdę ? Potrzebuję pomocy, podpowiedzi i pokazania na aucie, na co dokładnie zwrócić uwagę przy kupnie B4 w tdi (chodzi mi o silnik,turbinę itp). Wybieram się jutro, około godziny 10 na obejrzenie konkretnego autka. Niestety jak dotąd miałem tylko autka z silnikiem benzynowym. W razie czego proszę jutro o kontakt do godziny 9. Mój numer 602 718 849. Chyba że, któryś z kolegów miałby chęć się ze mną przejechać i pooglądać to autko, oczywiście zapłacę. Samochód stoi za Kurianami.Pozdrawiam. Kamil

Jak coś to będę tu jeszcze ok 22.30.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na giełdę może i bym się wybrał. jak coś pod telefonem 662956159 :) mam b4 ale czy pomoc moja hmm nie wiem. aż tak kumaty nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, jestem już rano umówiony z kolegą robo. Podjedziemy, obadamy autko i .... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności