Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumiałem aluzję :palacz i posprzątawszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Chciałbym poinformować Wszystkich forumowiczów o zbliżającym się proteście ogólnopolskim związanym z wysokimi cenami paliw w Polsce który odbędzie się 24 marca 2012r. Wszystkich zainteresowanych zapraszam po więcej informacji na stronę http://www.twojepaliwo.pl oraz http://www.twojepaliwo.pl/forum Zapraszam i pozdrawiam Rafał z Białegostoku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej na tym proteście paliwa się wypali jak to warte. Chłopaczek ostatnio w Łomży na proteście mandat zarobił :P Ja zacząłem jeździć na ruskiej i mam wywalone na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trzeba uważać by nie dostać mandatu bo o to nie jest trudno. Warto spróbować, ile można znosić tych podwyżek :) Może akurat coś się zdziała jak cała Polska zacznie protestować. Kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na czym ten protest ma polegać, jak nikt nie rozmawia z "GURU". Samo zastwaianie stacji itp. nic nie da tylko denerwuje innych uczestników ruchu. Takie jest moje zdanie, które zmieniłem po pierwszym proteście. Jak chcecie protestowac to na rowery się przesiąść wtedy moze pomoże :), bo to stacje powinny pomóc w proteście, a jak będą miały za mały dochód to jest szansa że zmniejszą akcyzę czy jak to tam się zwie.

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnych informacji na czym obecny protest ma polegać udzieli niebawem główny organizator akcji na stronie www.twojepaliwo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co mozna dostac mandat??Zgodnie z kodeksem użytkownik pojazdu w strefie ograniczonych predkosci,powinien zachować taką predkość,aby byl w stanie swobodnie panować nad pojazdem.Czyli jak dla mnie w strefie zabudowaniej z ograniczeniem do 50km/h to bedzie jakies 15km/h.Znajomosc przepisow poplaca;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał bo jechał pierwszy w kolumnie xx samochodów predkosc 10-20km/h, a przy okazji za pasy i tel. chyba :) Predkość musisz dostosowac do warunkow panujących na drodze. Tak jak mówisz różnie to można zinterpretować. Ja zapewne też bym nie przyjął. Ale do konca zgodne z przepisami to nie jest. Po za tym bardziej sie szkodzi innym uczestnikom drogi, niż tym co ustalali akcyzę, więc taka forma protestu to Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się z Tobą zgodzę, również nie jestem za tą formą protestu.No ale z drugiej strony pokazuje jedność narodu, co jest również pokazaniem buntu i sprzeciwu wobec poczynań rządzących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy efekt i mniej uciążliwy dla wszystkich pozostałych idźcie pod sejm i strajk głodowy zróbcie bo takie coś jak do tej pory było to jedynie albo zyska dla stacji - tankowanie po 5 złotych i do kasy, albo dla policji - jazda po 10km/h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ludzi którzy pomogą w organizacji protestu w Naszym województwie. Czy jest też ktoś chętny z klubu VW kto zechce uczestniczyć w proteście? Kontakt ze mną [email protected] oraz GG: 32093299 Pozdrawiam i zapraszam do przyłączenia się. PS. Poszukiwani też są koordynatorzy lokalni.

Edytowane przez techmix
dodanie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się od nowa przeszukiwać całego forum więc może tutaj ktoś wie :P. Instaluje polskiego vaga 4.9, podłączam kabelek obd2, instaluje sterowniki na port, wybieram 1-4, to samo w programie ale jak odpalam vaga wyskakuje mi błąd i nie idzie :/. Wie coś ktoś na ten temat? Proszę o odpowiedzi tutaj lub PM i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dnia 24.03.2012 godz 12:00 szykuje się ogólnopolski protest kierowców związany z wysokimi cenami paliw w Polsce

 

Akcja będzie przebiegała podobnie jak 28.01.2012. Kierowcy będą poruszali się zaplanowaną trasą z prędkością 20-40km/h. Po drodze będą zajeżdżać na stacje benzynowe i tankować za niewielkie sumy płacąc drobnymi.

 

Początek akcji w Naszym mieście

24.03.2012r

Białystok, giełda samochodowa na Krywlanach

godz. zbiórki 11:30

 

Wszystkie zainteresowane osoby które chcą się przyłączyć i pomóc w koordynacji protestu mogą kontaktować się i zgłaszać chęć uczestnictwa w proteście do koordynatora wojewódzkiego na maila [email protected]

 

Dokładne informacje można znaleźć w dziale poświęconym dla województwa podlaskiego.

http://twojepaliwo.pl/forum/viewforum.php?f=48'>http://twojepaliwo.pl/forum/viewforum.php?f=48

więcej info

http://twojepaliwo.pl

www.twojepaliwo.pl/forum

 

 

Pozdrawiam

Koordynator Wojewódzki

[email protected]

Edytowane przez techmix
mała zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli znowu protest ktory zasili portfele staji i pochłonie setki litrów paliwa :P

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale nie narzekajmy :) na początku taki protest, później organizator główny zorganizuje coś w Warszawie zapewne (są takie plany). Więc póki co zaprotestujmy w taki sposób. Zapraszam do wzięcia udziału w proteście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
później organizator główny zorganizuje coś w Warszawie zapewne

na pewno znowu podobny protest, jak nie taki sam :)

Zapraszam do wzięcia udziału w proteście

nie dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nic z tego nie wyniknie. Co za sens robienia takich protestów więcej dało by nie używanie aut przez pewien czas a raczej nie tankowanie niż tankowanie za kilka zł przecież to i tak i tak jest dla nich zarobek wiec gdzie tu logika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam ponownie - protesty tego typu są bez sensu ani nie zaszkodzą one korporacjom ani rządowi a jedynie normalnym użytkownikom ulic

 

Chcecie coś zdziałać idźcie pod sejm i zróbcie sobie strajk głodowy

 

A tak no cóż pomysł takiej formy strajku miał miejsce gdzieś na pograniczu korporacji paliwowych bo powiedzmy sobie szczerze osoby biorące udział w strajku tankują na różnych stacjach ale w trakcie strajku to konkretne stacje będą miały kolejki przy dystrybutorach niech to będzie nawet po 5PLN od każdego nazwijmy to nowego klienta bo nie każdy tankuje na wszystkich stacjach :) a da to korporacji ładny income :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec gdzie tu logika ?

 

Pewna jakas tam logika jest. Paraliż ruchu, który rzekomo ma skłonić władze do ustępstwa. Niestety tylko w praktyce nic to nie daje bo rząd i tak ma na nas wy*****e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paraliż ruchu,

to już większy paraliż dziś przez rocznicę katastrofy były niż z powodu strajku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności