Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny nieznajomy :fajny b3 kombi przyciemnione szybki BSK 21HF kto to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zupełnie innej beczki. Mam Trabanta do sprzedania. 601. Niesprawny, stoi praktycznie w pokrzywach. Kupiony kompletny na części. Praktycznie nic z niego nie wziąłem. Prócz silnika. Ale mam drugi w zapasie gdzieś w garażu. Podpytajcie kogoś, proszę, może komuś się przyda. Do odrestaurowania ideał. Nie pognity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rdzy na karoserii nie ma?:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ano nie ma. Plastiki w idealnym stanie. ;) POMAGAM W ZAŁADUNKU!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil właśnie nie wiemy kto to .. trochę się speszył jak przeszliśmy koło niego w koszulkach forumowych na vagu ... może sam się odezwie w końcu wlepę skądś ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około godz.13.12 w miejscowości Halickie ~ 5 km od Białegostoku, grupa 4 osób - 3 kolesi i jedna panna narąbani w snop urządzili sobie driftibg na żwirówce. Prędkość tego golfika oceniam na 90 km/h tak na oko. Relacja w postaci fotek poniżej:

picture.php?albumid=270&pictureid=4474

 

picture.php?albumid=270&pictureid=4473

 

picture.php?albumid=270&pictureid=4472

 

picture.php?albumid=270&pictureid=4471

Służby ratunkowe (tel. 112) przyjechały w miarę szybko około 15 minut czekaliśmy. Najśmieszniejsze było to że pierwszym który się zjawił na miejscu była laweta :) Więcej fotek nie robiłem bo nie wypadało fotografować zakrwawionych poszkodowanych. Panna była w takim szoku, że jak wyciągnęliśmy ją z tego samochodu to ponownie tam wsiadała. Ostatecznie 3 osoby pojechały do szpitala.

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki tuningowy golf był .. no ale dobrze że wszyscy "na życiu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha, ponownie tam wsiadła. Dobre. Widać chłopaki mają w głowie tyle co i na głowie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA zadnych fotek nie widze niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dolamam ja również nie widzę żadnych fotek :P

:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE bo wy jeszcze pijani.Sahen "znowu metyl piłeś"(tak mi się przypomniał tekst z pewnego kabaretu :-D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

piłem nie piłem ale u mnie nie widać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sahen tu jest wiecej napisane:http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100502/AGLOMERACJABIALOSTOCKA/594301623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na parkingu przed kosciołem spotkałem owlepione b4 (te same, które spotkałem juz wcześniej i pisałem tu w dziale). Właścicielem okazał sie starszy Pan, który nic nie wie o "klubie miłośników passata". Pytam skąd ma wlepke, a on "A na szto mnie ta naklejka zerwe ja w ****, bo ludzie mnie tylko zaczepiają." :rotfl: Poprzedni właściciel podobno z Sokółki ;)

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a czyj to granatowy b5 sedan stał dziś około godziny 12-13 na dolnym parkingu galerii białej. oczywiście z wlepą. numery BI 1...F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karola żona tam parkuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,to mój-można go tam zawsze spotkać :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zamówiłem wlepę i woziłem przez 6 miechów w Anglii.Wróciłem do kraju i wiecie co...?Ze względów finansowych musiałem usunąć.Suwalscy policjanci swego czasu bardzo "polubili"wszelkie auta ze wszelkiej maści wlepami.Aż mi nerw puścił,nalepę zerwałem i zamówiłem ramkę z napisem (tylna)wal śmiąło i tak ty płacisz.Teraz ,gdy zatrzymują są mniejsze problemy hehehe,pomimo założonych hidów(ustawione).Do tego nie czepiają się,ponieważ wystarczy jedno pytanie,do ilu luxów mają homologację ori lampy vw i upieram się przy wyjaśnieniu sprawy na drodze sądowej.Cisza i szerokośći życzą.Przechądzę każdy przegląd na stacjach,które oriętują się w temacie,a miałem je dwu krotnie w związku ze zdarzeniami wypadkowymi(nie z mojej winy).

Szerokośći!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zamówić wlepę?

Chciałbym coś takiego nalepić na swój karawan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do Niema (niemniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności