Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info !!!

Ha ha ha

Spróbujcie razem pod nadzorem opiekuna sklecić taką małą "zajawkę" reklamową i podeślijcie do mnie na PW. Zamieścice krótkie info o działalności regionu, tak aby użytkownik zachęcony informacją zerknął do Waszego działu.

Tak jest Panie kapitanie nad zajawką reklamową pracujemy aż nam się zwoje w mózgach palą !!!

Nie ma się co oszukiwać taka zwarta z nas grupa, że od tygodnia nie mogę fotek na prezentację zebrać a co dopiero zajawka.

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasz opiekun to albo ciśnijcie albo nakablujcie na niego - proste :P

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tego czerwonego zbanuje z wątku podlaskiego :P cisza mi tu partyzancie jeden ty ty tyy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję nowe wybory ha ha ha !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe który z was będzie na tyle godnie reprezentować podlasie na ogólnopolskim jak ja :rotfl:

Edytowane przez niemniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał kandydata spoza partii :) Gajdek na opiekuna !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już byłem i zrezygnowałem :D bo to tak...

jak ja byłem opiekunem to niem nim nie był,

jak niem nie był opiekunem to był unserem,

jak niem był unserem to ja byłem jego opiekunem...

po 1. wstyd :D

po 2. wszyscy się pruli, że wziąłem tą fuchę zęby mi przysługiwały zniżki w PKP za opiekę nad niemniem'em :D

i tak zrezygnowałem.

ciekawe który z was będzie na tyle godnie reprezentować podlasie na ogólnopolskim jak ja
tzn kto tak szybko zacznie bełkotać? :D:D

pozdro niemniuś :D:D

 

 

nic nie kasowałem ani nie edytowałem, ale Ty pomyśl najpierw zanim coś napiszesz - niemniem

Edytowane przez niemniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.... Nie bijcie że tu pytam;] Muszę naprawić gwint odpowietrznika w zacisku hamulcowym rowerowym, dość miękkie ALU, czy jest w Białym jakiś zakład specjalizujący się regeneracją gwintów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego to wes rozwierć na wieksze "fi" i gwintownikiem sieknij gwint i wkrec wiekszy odpowietrznik :) od samochodu jakis :) albo śrube wkręc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... patrzę że temat koszulek i bluz też tak jakoś bez zainteresowania, może trochę za wcześnie jeszcze na to... Jacyś chętni czy indywidualnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zaloz temat do tego wrzuc jakies propozycje i chetni moze sie znajda a jak nie to zamowimy 2 sztuki :P po jednej na glowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 koszulek nie ma w ogóle sensu robić bo zabulicie po stówie albo i więcej za sztukę ... taniej sobie wprasować ;) co do polarów to musi być naprawdę spora ilość osób ... poza tym sam dobry materiał na polary nie jest tani ... obeznam temat i napisze jak sie sytuacja przedstawia ...

 

P.S. w sumie to polary są ... http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=77609 po 130 zeta ... pierwszą edycje robił Prezio i były tańsze ale tamte kilkadziesiąt osób wzięło ... w sumie kiedyś założe to zobaczycie

Edytowane przez niemniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę po-spamuje. W najbliższy weekend odbędą się w powiecie i okolicach dwie ciekawe imprezy :

1. http://www.super-sprint.pl

2. http://www.rajdpodlaski.pl

 

Dodam tylko że w Podlaskim (w Super-Sprincie chyba też) ma startować Kamil Butruk i Zbyszek Staniszewski obaj lancerami evo IX

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś poruszam temat przyciemniania szybek. Jest paru chętnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny ma Paweł jednak niema co liczyć na jakieś upusty bo za mało nas :) w firmie ceny od 450 do 500 prywatnie coś kolo 350 do 400 oczywiscie za przyciemnienie standardu czyli bez przodu i szyb przednich drzwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś potrzebny mechaniczny wtrysk benzynki BOSCHA do 1.8 112KM? Mam takowy na zbyciu, Wyrwałem ze swojego golfa MK1. Komplet z wtryskami i przewodami mam. Mam tez dużo różnych części do silnika 1.8 112KM. Mogę teza sprzedać kompletną instalację gazową z butlą toroidalną (w koło). Papiery ważne do 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, niedawno się zarejestrowałem na forum, jestem z podlasia. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, niedawno się zarejestrowałem na forum, jestem z podlasia. Pozdro

Napisz cos wiecej, zapodaj fotki auta no i na spot w niedziele zapraszamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra moje pytanie nieaktualne to nie twoje auto i nie ty baliscie sie podjechac na niedzielnym spocie :) choc tez masz czarne kombi to tamto bylo uszkodzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności