Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej ustawić zbieżność? Najlepiej nie drogo i solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zbieżność robić w MPO na ul.42 pułku piechoty (była ul. 27 lipca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zbieżność robić w MPO na ul.42 pułku piechoty (była ul. 27 lipca)

A dla aut mocno zglebionych (w MPO nie ma szans wjechac) to najlepiej w GIZO (Złotoria - trasa na Warszawe) sprzet o model wyzszy niz w MPO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który to tam mnie tą białą BeCzy piękną oślepił dziś na Antoniukowskiej cy jak jej tam:P? Hehe ciągle zapominam nicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz pewnie białą b3:) dużo osób nowych bez wlepek lata widać jak się patrzą a nie którzy i rękę podnoszą :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra..przyznac sie kto mi dzis w nocy zajumal znaczek vr6 z atrapy?

za wszelkie info stawiam flaszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to może Twoje b4 stoi pod stokrotka na antoniuku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomasz pewnie białą b3:) dużo osób nowych bez wlepek lata widać jak się patrzą a nie którzy i rękę podnoszą :))

 

 

 

Wlepa po lewej na szybie klapy.

Edytowane przez rainman777
Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to może Twoje b4 stoi pod stokrotka na antoniuku??

tak moj....a czasami mkiii zglebione...zonka pracuje w stokrotce i zalezne od mojego humoru czym sie lansuje:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy :) nie umieszczajcie tu pytań o kupno lub sprzedaż części bo my albo admini czy też moderatorzy nad nami musimy redagować/usuwać takie posty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema to mam pytanie w którym dziale mam wstawić ogłoszenie ze pilnie potrzebuje rozrusznika do b4 1.8 ale w dziale podlaskim bo zalezy mi na czasie a niechce sie bawic w przesyłki kurierem z drugiego krańca polski np???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema to mam pytanie w którym dziale mam wstawić ogłoszenie ze pilnie potrzebuje rozrusznika do b4 1.8 ale w dziale podlaskim bo zalezy mi na czasie a niechce sie bawic w przesyłki kurierem z drugiego krańca polski np???

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/134886-Regulamin-forum

 

4. Handel i reklama na forum

 

4.1 Jakikolwiek handel na forum jest zabroniony – nie akceptujemy żadnych propozycji sprzedaży, kupna, usług, ogłoszeń, linków do ogłoszeń/aukcji, niezależnie czy będą umieszczone w poście, osobnym wątku, profilowym podpisie czy shout boxie.

4.2 Wyjątkiem jest sprzedaż aut – wyłącznie passatów oraz sprzedaż prowadzona w dziale „Ogłoszenia i usługi komercyjne”.

Ogłoszenia o sprzedaży auta mogą zamieszczać użytkownicy z 1,5-rocznym stażem na forum. Akceptowalna forma ogłoszenia to wątek z linkiem do portalu ogłoszeniowego/aukcyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinob4, jezeli chcesz nowy to na wyszynskiego facet sprzedaje, ewentualnie wylot z bialego w strone grodka w zasciankach jest szrot. Wlasciciel dziwaczny ale ma sporo czesci do passkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak moj....a czasami mkiii zglebione...zonka pracuje w stokrotce i zalezne od mojego humoru czym sie lansuje
chyba malowałeś passata co ?? aa no wlaśnie czesto widze te dwa auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma moze ktos na zbyciu wlepke forumowa? :D Znajomy niedawno kupil B4 i chce go zaprosic do naszych szeregow ;)

 

Edit. Znajomy ma do sprzedania Passka B4 1Z na czesci i drugiego B4 AAZ po remoncie silnika za 5200PLN'ow

Edytowane przez Kojot121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba malowałeś passata co ?? aa no wlaśnie czesto widze te dwa auta.

lakier prawie caly w oryginale prawa strona byla prysnieta

taki ladny sie trafil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wczesniej taki rdzawy stał b4 myslalem ze to ten sam po malowaniu :)) taki sam kolor. ale wygląda ładnie. tez taki silniczek jak u mnie masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z naszego regionu ma dostęp do VCDS?

Bo w najbliższym czasie planuję zamówić ringi na tył od naszego kolegi z forum i będę musiał przekodować lampy zewnętrzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukjar7 w Kleszczelach, nie opłaci Ci się gonić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wczesniej taki rdzawy stał b4 myslalem ze to ten sam po malowaniu :)) taki sam kolor. ale wygląda ładnie. tez taki silniczek jak u mnie masz :)

ten rdzawy to byl ori jak kupilem,potem trafilem oszabrowanego ori vr-a z super buda 2tyg.grzebania i wyszlo takie cos na full wypasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności