Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, gorzej jak będzie trzeba znów tapicerkę zerwać... Ja tam folię bedę wstawiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silikon hmm. jest na occie i powoduje korozję Macinie propouję ci klej do szyb bez odtłuszczenia od strony drzwi i po poblemie, na pewno nie będzie większego problemu zdemontować niż fabryczny montaż, a uszczelni bo śruby trzymają. Po za tym z kleju zrobi się uszczelka i o problemie będzie można zapomnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, gorzej jak będzie trzeba znów tapicerkę zerwać..

 

nie dałem pod tapicerkę - mam przecież wyobraźnię :) przeciek był na uszczelce wewnętrzna blacha-drzwi nie na linii drzwi-tapicerka (boczek drzwi). Przeciekało na "wewnętrzną" stronę środka drzwi.

 

 

propouję ci klej do szyb

 

 

no właśnie - gdybym miał, użyłbym :)

 

lało się w tym miejscu:

 

 

540x405_vw-passat-b-fl-prawe-641816.jpg

 

(czerwona linia)

 

pozdro

Edytowane przez Lukas82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, miałem na myśli, jak będzie trzeba rwać blachę:P Źle się wysłowiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - gdybym miał, użyłbym

mam końcówek które idą z czasem w śmieć. Jakby było trzeba to pisać/dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ma moze ktos na handel hokej przedni ze zderzaka w b3????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pier****a dostanę z tym 2E. Odebrałem dzisiaj listwę wtryskową z czyszczenia. Pierwsze co mnie zdziwiło to zasada jej działania ... "cyka" z wszystkich 4 wtrysków jednocześnie (jakim cudem ten samochód jeździ...), 2gie zdziwienie nastąpiło w momencie gdy "faHowiec" powiedział mi ,że nic nie trzeba było z nią robić bo jest w eleganckim stanie i nie wie po jaki .... ją mu przywiozłem.

 

Myślałem ,że jak zamontuje wtryski i reszte osprzętu to coś się poprawi, a tu dalej jak było tak jest. Tracę cierpliwość do niego. Jakieś sugestie? Lambda może powodować taki zamęt z pracą na benzynie?

 

Dla nie zorientowanych w temacie filmik jak te 2E pracuje na benz:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - gdybym miał, użyłbym

 

lało się w tym miejscu:

Ja u siebie obleciałem wszystkie drzwi zwykłym silikonem i trzyma narazie juz 2 lata bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje szybkuej odpowiedzi. czy belka tylnego zderzaka z b4 bedzie pasowala do b3 oraz gdzie w Bialymstoku sa dzialajace dzis szroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno da się skoro przerabiają tył b3 na b4 :) wątpię że coś będzie dziś otwarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w niedzielę znajdę w Białymstoku jakiś otwarty warsztat wulkanizacyjny? Chodzi o załatanie opony.

Edytowane przez adrianalex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś czy w niedzielę znajdę w Białymstoku jakiś otwarty warsztat wulkanizacyjny? Chodzi o załatanie opony.

 

Guma pękła:P? Co tam chciałeś jak niedawno na dniach dzwoniłeś? Nie mogłem odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Guma pękła:P? Co tam chciałeś jak niedawno na dniach dzwoniłeś? Nie mogłem odebrać.

 

Pękła guma ehhh.. i z zapasu tez utyka powietrze ;/ W sumie już nic bo miałem mały problem ale poradziłem jakoś :)

 

Dzięki eldorado być moze wulkan bedzie otwarty :)

Edytowane przez adrianalex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google twoim przyjacielem wpisz "Wulkanizacja Białystok niedziela" i coś znajdziesz !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pękła guma ehhh.. i z zapasu tez utyka powietrze ;/ W sumie już nic bo miałem mały problem ale poradziłem jakoś

Swego czasu na Szosie Baranowickiej mniej wiecej na wysokości ul. Egipskiej była wulkanizacja co w niedziele pracowała. Robiłem tam koło kiedys w Swieta Bozonarodzeniowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu na Szosie Baranowickiej mniej wiecej na wysokości ul. Egipskiej była wulkanizacja co w niedziele pracowała. Robiłem tam koło kiedys w Swieta Bozonarodzeniowe

 

Firma nazywa się Wulkan, tam zawsze ktoś pracuje w razie awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - ma ktoś może na zbyciu drzwi do domu wewnętrzne, prawe 80 cm szerokości? Potrzebuję na szybko cokolwiek do swego pokoju w mieszkaniu... Hehe awaryjnie muszę założyć cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności