Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, mam małą prośbę do forumowiczów, którzy jeszcze wierzą w siłę grupy jaką jesteśmy. Przydało by się kilka głosów na zdjęcie, moje zdjęcie:) (tomek taczyński)

Mam nadzieje że wygram tableta, który pewnie i tak mi się nie przyda:) Z góry dziękuję za poświecenie minutki.

Pozdrawiam Tomek

 

https://apps.facebook.com/konkurs-nowy-wzrok/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21032012227.jpg

Pacze i widzę... że jakaś padaka zajmuje mi miejsce parkingowe pod blokiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pacze i widzę... że jakaś padaka zajmuje mi miejsce parkingowe pod blokiem

 

FERMON radzę obejrzeć dokładnie czy nie masz pozdrowień w postaci zarysować od gwoździa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak stanął :D wiocha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiocha
a rej. mówi co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jak stanął :D wiocha:D

 

szlachta parkuje gdzie chce i jak chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pacze i widzę... że jakaś padaka zajmuje mi miejsce parkingowe pod blokiem

Będziesz mnie widział przez dłuższy czas co dziennie:)

FERMON radzę obejrzeć dokładnie czy nie masz pozdrowień w postaci zarysować od gwoździa

Sprawdzałem nie ma:D

jeszcze jak stanął wiocha

Dostosowałem się do istniejącego już miejsca zajętego przez busa obok

szlachta parkuje gdzie chce i jak chce

coś w tym jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można do Ciebie wpaść, zobaczyć co robicie ?:)

Zwiedziłbym nowy blok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można do Ciebie wpaść, zobaczyć co robicie ?:)

Zwiedziłbym nowy blok :D

 

Oczywiscie:) numer polecial na pw bo nei wiem czy masz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Jestem tu nowy i mam od razu pytanie - czy może ktoś z Was bądź ktoś z Waszych znajomych sprzedaje Passata B5 1.9 TDi 110KM? Szukałem w dziale "Sprzedam", tam niestety nie ma z regionu, a zależy mi na czasie :) I ktoś z Was może zajmuje się numerem VIN, tudzież orientuje się ile sprawdzenie VINu kosztuje u Sieńki? Biorę pod uwagę coś takiego http://otomoto.pl/volkswagen-passat-pierwszy-wl-w-kraju-wzorowy-st-C23405077.html - jakieś opinie? Na co zwrócić uwagę przy oględzinach?

 

Z góry wielkie dzięki! :)

Edytowane przez Borkuś
Wklejenie linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest tylko szrot w mega cenach .Gadaj z rozavw,autko godne polecenia,a kiedyś wspominał że może sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tam jest tylko szrot w mega cenach .Gadaj z rozavw,autko godne polecenia,a kiedyś wspominał że może sprzeda.

 

Mówisz, że nie warto tam jechać? Facet dobrze sobie liczy? Cały czas siedzę na otomoto tudzież allegro i szukam. Było kilka fajnych okazji, ale zwinęli ludzie, a widzę, że tutaj jest Was sporo z podlaskiego, więc zarejestrowałem się i tak rozglądam się za jakimś Passkiem godnym polecenia. :) Mam nadzieję, że wielu rzeczy się dowiem stąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem tego paska - szału niema za taką cenę :) ponadto sprzedawca sam niewie co sprzedaje - wpisane FL a to nie FL :) pytanie co jeszcze w taki sposób wpisał :) widać wymieniane lampy pytanie z jakiego powodu :) poza tym świateł p.mgieł to on na 100% niema :) no chyba ze w tych lampach zaczęli montować zmienne ogniskowe czy jakoś tak tak jak jest w oryginałach :)

 

---------- Dodano o 22:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:55 ----------

 

poza tym jak mi znajdziesz dobrego paska B6 z 2007 lub 2008 z silnikiem 140 lub 170 konnym w ropie lub 200 konnym w benzynie to ci mogę swojego po dobrej cenie sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem się z Mariuszem (rozavw) w niedzielę.Też mi mówił,że sprzeda(je) swoją b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, chciałem tam jutro jechać, ale dobrze, że Was się zapytałem. Chciałbym jakiegoś Passka dorwać w fajnym stanie, mam nadzieję, że mi pomożecie. Gdyby ktoś miał jakieś oferty to byłbym wdzięczny za kontakt.

 

@EDIT: O, to piszę do niego, może się dogadam. Dzięki za info!

 

@EDIT2: eldorado, heh, gdyby ktoś ze znajomych miał taki sprzęt, ale niestety :D aczkolwiek udanych poszukiwań sprzętu! :)

Edytowane przez Borkuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie roza coś wspominał o swoim , auto godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym przypomnieć o sobotnim proteście związanym z wysokimi cenami paliw. Zainteresowanych zapraszam już w tą sobotę o godz 11:30 (zbiórka na miejscu giełdy samochodowej). Zaproście swoich znajomych. Niech będzie Nas jak najwięcej. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego paska od Boguckiego to goscia polecam:) 3 auta pod rzad z jego rak i 3 udane:) Gosciu bardzo w porzadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apropo tego paska od Boguckiego to goscia polecam:) 3 auta pod rzad z jego rak i 3 udane:) Gosciu bardzo w porzadku :)

 

Do 10 tys też można jakiegoś Passata B5 w dobrym stanie zakupić? Bo do takiej Kwoty właśnie szukam. :)

Edytowane przez techmix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do 10 tys też można jakiegoś Passata B5 w dobrym stanie zakupić? Bo do takiej Kwoty właśnie szukam. :)

 

padakę, pustaka --tak

ale na dobre, zadbane auto to jeszcze musisz dozbierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności