Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio bawiłem się w nastawy klap w climatroniku... W niektórych kanałach miałem ustawione 75% ogrzewania... kręć wartości na 255 lub 0 (nie pamiętam dokładnie)... możesz spróbować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Proszę po raz drugi o pomoc w sprawie ogrzewania w moim passacie...

Jest on po wymianie nagrzewnicy, termostatu, silnik grzeje się dobrze i trzyma temp. 90 stopni nawet na postoju...płynu nie zaobserwowałem żeby ubywało...ale dziwi mnie trochę że płyn w zbiorniczku wyrównawczym jest zimny...przewody które idą do nagrzewnicy i z niej przy takim mrozie to są ciepłe ale nie gorące...

błąd z kompa mam tylko:

779 czujnik temp. zewnętrznej - G17

przerwa lub zwarcie do plusa - błąd sporadyczny (nie wiem czy ma to jakiś związek bo temp. na climatroniku i na zegarach pokazuję mi taką samą i prawidłową)

 

ogrzewanie raz mam a raz go nie mam...raz leci gorące ciepłe powietrze a raz lodowate i tak na przemian...

jaka może być tego przyczyna?!?!

 

pozdrawiam

 

Mówiłem że zapowietrzyłeś nagrzewnicę,jak zmieniałeś termostat.Zajedz jutro po 14 to odpowietrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mógłby polecić jakiś zakład ewentualnie kogoś, kto ma dostęp do czynnika chłodzącego i maszynki do nabijania klimy? Dobrze by było, aby nie było drogo, bo teraz po sezonie tak być powinno. Chodzi tylko o uzupełnienie czynnika. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecić nie polecić, ale zajedź do Europegas serwis w Księżynie, wiem że tam uzupełniają. Mój tato jest tam kierownikiem, więc co do ceny jeśli oczywiście będziesz zainteresowany mogę się dowiedzieć ;)

 

KrajesK co do tych szyb to sam je montujesz? i czy jest co cena razem z montażem? Bo w najbliższym czasie zawitam jak żadnej używki nie znajdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu to raczej ciężko zamontować dobrze, ale przy montażu się udzielam :)

co do ceny na pewno napisałem czy z montażem czy bez. Jeżeli powyżej 400,- to z montażem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kojot121 zapytaj proszę jaka byłaby cena uzupełnienia czynnika + filtr kabinowy do Scenic 2002r. 1.6 16V. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bananek ile tam wchodzi czynnika? Bo cena to 80zł + 10zł(za każde 100ml czynnika)

Edytowane przez Kojot121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale chyba kapituluję. Bo u mnie za 50zł to zrobi. Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś czyscił nastawnik w białym :>? ile i gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej kupic mozna akumulator w bialym lub okolicach?? interesuje mnie centra heavy duty badz inny z wyzszej polki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wasilkowskiej mają rzeczywiście najtaniej, a zaopatrują się na poleskiej. Ewentualny serwis gwarancyjny jest właśnie tam. Kupiłem u nich centre future do busa 2 lata temu polecam te akumulatory mają 3 letnią gwarancję. W tym roku badałem stan akumulatora specjalnym urządzeniem i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że ma jeszcze mocy więcej niż na nim nadrukowano :) mówię o mocy rozruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14022012205.jpg

No i 1.5 tyga wakacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty, teraz musisz opić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie oceny ... :o tylu 5.0, 4.5 i 4.0 to ja nie miałem przez 5lat mojej studenckiej kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i 1.5 tyga wakacji

Będzie stypa, będzie za co wychlac :D

Gratki Zimorodku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ,dlaczego z ekonomii tylko 4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i od dziś masz nową ksywkę "PRYMUS"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty prymus!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności