Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

ahaaaa fajna zabawa. Przednie zjazdy i wczorajsza biba. Dzisiaj się zapowiada powtórka!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miłej zabawy :)

mam nadzieje ze następnym razem będzie mi dane się również pobawić :)

a póki co pozostaje mi siedzieć na wykładach :) jeszcze jutro i "ferie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i usnęli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zgubiłem kożuch:D prawie wszyscy spia alwaro szczeka cala noc kajoj sie myje no i wez tu wez. pozdrawiam z szelementu chopy ! **** ***** pfu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On kłamie.Kożuch jest.Obudził się Maniek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma kable i chwile czasu zeby podkoczyc do mnie i pomoc uruchomic paszczaka??

dajcie znac na kom 606246804 bo ide do auta filtr wykrecac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety moje autko unieruchomione od tygodnia i muszę z buta chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało się odpalić moją padlinę. Szwagier podskoczył z kablami, zaskoczył chyba za 6 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ładnie umnie to za 2 bo rozrusznik jakoś tak dziwnie sie blokuje nie wiem dlaczego ;/ moze temu ze ma ciezko pozamarzane wszystko :D ale za 2 razem pokręciłem 2-3 sek i odpalił chociaż tez nie jestem zadowolony z palenia passka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj odpala jak zyleta tylko od mrozu gaz mu wariuje:( zeby tak jezdzil jak odpala bylby kosmos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozrusznik jakoś tak dziwnie sie blokuje nie wiem dlaczego ;/ moze temu ze ma ciezko pozamarzane wszystko ;/

 

U mnie tez dzis rozrusznik sie zawieszał, mam nadzieje ze nie jest to zapowiedz wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie napisaliście że jesteście na Szelmencie, przyjechałbym się zapoznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rasta mi sie wydaje ze jak ma bardzo ciezko do krecenia to go blokuje bo wtamtym roku robiłem rozrusznik i dalej tak samo było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam pisaliśmy od soboty że jesteśmy na Szelmencie.

Było super, ale już w domku i do codziennych zajęć.Kożuch się przydał.AlVaro następnym razem dostanie misia i tampony.

 

Ps.Moje autko też dziwnie paliło,dzisiaj to już myślałem że nie załapie,Pedał sprzęgła to nawet nie chciał wrócić do pozycji wyjsciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz strzele 200 km do 100licy i moze sie troche podładuje aku, a jak nie to jutro na piechotke do pracy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pod prostownik podpiąć nie trzeba do stolicy jechać żeby podładować :P

 

Szukam ramki konsoli pod nawigacje 2DIN w carbonie ktoś może coś słyszał lub wie gdzie szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima18 coś tam miał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać Wszystkich :*

 

 

Serdecznie Zapraszam

11-12 lutego do Mrągowa

na kolejny Spocik Regionalny

tym razem w przepięknej zimowej scenerii:

 

audideepsnow1.jpg

 

kulig22.jpg

 

W planie imprezy wiele atrakcji.

Wszystkie informacje tutaj:

http://forum.vw-passat.pl/threads/114895-Spot-Zimowy-Mragowo-Mikolajki-11-12-02-2012-(Kulig-i-inne-atrakcje-info-1)

 

:kumpleZAPRASZAMY:kumple

 

:party :drinks: :alko :party

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę po raz drugi o pomoc w sprawie ogrzewania w moim passacie...

Jest on po wymianie nagrzewnicy, termostatu, silnik grzeje się dobrze i trzyma temp. 90 stopni nawet na postoju...płynu nie zaobserwowałem żeby ubywało...ale dziwi mnie trochę że płyn w zbiorniczku wyrównawczym jest zimny...przewody które idą do nagrzewnicy i z niej przy takim mrozie to są ciepłe ale nie gorące...

błąd z kompa mam tylko:

779 czujnik temp. zewnętrznej - G17

przerwa lub zwarcie do plusa - błąd sporadyczny (nie wiem czy ma to jakiś związek bo temp. na climatroniku i na zegarach pokazuję mi taką samą i prawidłową)

 

ogrzewanie raz mam a raz go nie mam...raz leci gorące ciepłe powietrze a raz lodowate i tak na przemian...

jaka może być tego przyczyna?!?!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedyś podobnie w 3b, i okazało sie ze padł czujnik temp w climatroniku i ciepło chodziło tylko na HI (zobacz czy kręci się wiatraczek z lewej strony po zapłonie) , w moim przypadku pomogła wymiana panelu ckimatronic z tym ze jak pamiętam musiałem zczytać ze starego wartości tego czujnika i wpisać w nowy czy jakoś tak. Ale czy u ciebie jest podobnie nie wiem. Co do plynu w zbiorniczku przy takich temp u mnie jest podobnie po 100km trasy jest ledwo ciepła w zbiorniczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności