Skocz do zawartości
kylo

Strzał brak mocy i dymi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nielada problem, jakas chwile temu odpalilem auto ruszylem uslyszalem wybuch, i od tego momentu auto nie ma mocy i strasznie kopci jak sie doda gazu. Jako ze jestem poza domem i pisze z komorki to prosze o jakas pomoc co to moze byc, poniewaz jutro musze znalezc mechanika by sprobowal mi to naprawic, nie nabijajac mnie w butelke.

Komputer mam ze soba i vag nic nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uslyszalem wybuch,

 

Rura od IC nie spadła ?? Sprawdzałeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rozerwało któryś przewód od dolotu. Posadź kogoś za kierownicą i niech wciska gaz, a sam otwórz maskę i nasłuchuj gdzie buczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio u mnie bylo tak samo.Był straszny syf w zbiorniku.Zbiornik wyczyszczony, zmieniony filtr i jeden pompowtrysk do regeneracji.U ciebie moze pomoc czyszczenie zbiornika i drugi filtr>zdziwisz sie co masz w zbiorniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zobacze gdzie syczy. Jaki zbiornik brudny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki zbiornik brudny?

Coś się koledze pomyliło pewnie pisał do innego wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi sie nie pomylilo.Jechałem okolo 90 km/h, w pewnym momencie strzał i kupa dymu (białego).Zrobili mi to co napisałem wyzej i narazie ok. Vag nie pokazywał błędow. A wyczyscili oczywiscie zbiornik paliwa. Ja tylko sugeruje usterke bo objawy takie same miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nielada problem, jakas chwile temu odpalilem auto ruszylem uslyszalem wybuch, i od tego momentu auto nie ma mocy i strasznie kopci jak sie doda gazu. Jako ze jestem poza domem i pisze z komorki to prosze o jakas pomoc co to moze byc, poniewaz jutro musze znalezc mechanika by sprobowal mi to naprawic, nie nabijajac mnie w butelke.

Komputer mam ze soba i vag nic nie pokazuje.

Kolego sprawdź rury od IC tak jak podpowiada Derlysy. Przeczytaj ten wątek:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=59217 - podobny przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez obstawiam na rury od IC jakies 3 tygodnie temu mialem takie samo zdarzenie jakie ty opisujesz, naszczescie nie miałem zalożonej osłony pod silnikiem i poradzilem sobie z tym na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności