Skocz do zawartości
Gość kris_v-amp

Gdzie się podłączyć ze sterownikiem do zamka centralnego????

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kris_v-amp

Mam taki problem kupiłem na allegro sterownik zamka centralnego ale nie wiem gdzie mam się z nim wpiąć. Tzn gdzie to wszystko przykręcić tzn ten sterownik. Słyszałem że w bagażniku? ja mam kombii B4. Dali dziady :-) jakąś rozpiskę które kable ale i tak to jakoś pokręcone :-) ale nie napisali gdzie to wcisnąć.

Może ktoś wie??? Dzięki z a pomoc z góry.

 

sterownik Magicar FAI 820

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

ja swój podłączyłem pod kostkę w dżwiach kierowcy.rozebrałem poszycie drzwi i znalazłem dwa przwody zasilajace tzn zamykajacy i otwierający

i sie podłączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kris_v-amp

Dzięki

Ale ja mam w tej rozpisce od sterownika więcej przewodów niż tylko dwa np. domykanie szyb, jakiś silniczek itp. dobra a gdzie przykręciłeś? sam sterownik tzn to pudełko?

 

pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wpiąłem sterownik na pilota przy oryginalnej pompce centralnego w bagażniku, w prawej małej wnęce, z tym że podpinałem otwieranie/zamykanie dzrwi i kierunkowskazy (dołożyłem przewody do wiązki do lamp i wpiąłem diody, żeby mi prady nie biegały jak chciały :) ) nie robiłem natomiast domykania szyb czego czasem żałuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpiąłem sterownik na pilota przy oryginalnej pompce centralnego w bagażniku

A czy jakiś mały schemacik można? Najlepiej z domykaniem szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( schemaciku nie mam, do sterownika dostałem jakiś taki od niego z oznaczeniem kolorów i przeznaczenia poszczególnych przewodów sterownika, jeśłi chodzi o podłączenie w pasku pomogły instrukcje na stronach sprzeadwcy (MarekJas - poszukaj pewnie teraz też coś tam znajdziesz) oraz metoda prób i błędów i np odszukania kolorów przewodów w wiązce i lampie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kris_v-amp

Dzięki idę zaraz walczyć z tym tematem. hej.

 

pozdrawiam Krzych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kris_v-amp

Kurna jakoś się te przewody nie zgadzają tzn kolory. Słuchajcie możę ktoś montował już taki sterownik do centrala? MAGICAR FAI-820 ??? plis pomóżcie !!!!!!!!!! zamontowałem obok bezpieczników - ale tam jest trochę ciasno i ciężko się podpina pzrewody macie jakiś pomysł???

 

pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc

Krzych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności