Skocz do zawartości
Gość pablo1

samoczynne zamykanie się prawej przedniej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pablo1

mam problem ze zdiagnozowaniem samoczynnego zamykania się przedniej prawej szyby. Po ok 10 sek. od otwarcia sama się zamyka, niekiedy i po dłuższym czasie. Często pomimo, że jest zamknięta próbuje się się jeszcze domknąć i słychać klikanie. Może ktoś już się z tym problemem spotkał? Proszę o pomoc w rozwiązaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozbierasz przełącznik i czyścisz styki i lekko podginasz do góry ale podstawa to oczyszczenie dokładne styków tylko uwaga przy rozbieraniu bardzo ostrożnie i patrz jak części są złozone żebyś umiał potem poskładać i zeby ci sprężynki nie powypadały o ile są oczywiście bo mogą być blaszki które sprężynują ale musisz rozbierać ostrożnie kilka razy się w to bawiłem robota lekko zegarmistrzowska ale do zrobienia może to pomoże pozdrawiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i poczyść mase i styki przy przewodach kostka i inne bajery może jest zwara przez zabrudzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiolkor nie dopisuj postu pod postem, lecz edytuj poprzedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ok nie wiedziałem jestem nowy a jakaś instrukcja jak cytowac itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o edytowaniu a nie cytowaniu.

Jeśli chcesz po jakimś czasie coś dopisać (bo np. przypomniałeś sobie coś jezcze), a nikt jeszcze nic nie dopisał pod Twoim postem, to wciskasz przycisk "edytuj" w swoim ostatnim poście i pochwili już możesz dopisywać, poprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z edytowaniem to zauważyłem po tym jak mnie "zbeształeś":) ale jak cytować to nadal nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego posta nie zacytujesz, natomiast cytować możesz każdy inny, a jeśli chcesz zacytować siebie, to:

- zacytuj inny post,

- skasuj jego zawartość

- w to miejsce wklej tekst, który chcesz zacytować,

- skasuj nick autora postu

- w to miejsce wpisz swój nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności