Skocz do zawartości
Varcan

Podłokietnik do B5 FL Anglik - Europejczyk

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

 

Koledzy mam takie głupie pytanie, czy da się założyć podłokietnik z Anglika do Europejczyka (główny problem to położenie ręcznego).

 

Da się przełożyć ręczny na drugą stronę czy ogólnie nie ma bola i trza szukać europejczyka (oczywiście dorwałem podłokietnik w bardzo dobrej cenie - stąd pytanie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, brak podłokietnika zrobił się na tyle irytujący że postanowiłem spróbować i udało się - założyłem podłokietnik z bardzo dobrym stanie z Anglika za całe 150 PLN :)

 

to co było potrzebne to

- cały tunel od tyłu do przodu (dwa elementy)

- gałka ręcznego

- trochę wolnego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To moj pierwszy post na tym forum. Dopiero co zakupiłem swojego pierwszego paska. Odnośnie tego podłokietnika to mam pytanie gdzie Ci się udało kupić tanio wersję angielską, lub jeśli możesz napisać w miarę szczegółówo odnośnie tej zamiany ręcznego z jednej na drugą stronę jak to zrobić. Wdzięczny będę za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

To moj pierwszy post na tym forum. Dopiero co zakupiłem swojego pierwszego paska. Odnośnie tego podłokietnika to mam pytanie gdzie Ci się udało kupić tanio wersję angielską, lub jeśli możesz napisać w miarę szczegółówo odnośnie tej zamiany ręcznego z jednej na drugą stronę jak to zrobić. Wdzięczny będę za porady.

 

bardzo tanio to są na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co w przypadku jesli chce zalozyc podlokietnik z FL'a do zwyklego b5? co z gniazdem do kompa? cos z nim da sie zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze sie da z nim zrobic co tylko chcesz mozesz je przeniesc nawet pod klapke paliwa,a tak na serio to mozesz wyplesc z wiazki i dac pod nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze sie da z nim zrobic co tylko chcesz mozesz je przeniesc nawet pod klapke paliwa,a tak na serio to mozesz wyplesc z wiazki i dac pod nogi.

 

a jakos wcisnac do nowego podlokietnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskaj gdzie chcesz, ja to w swojej przeróbce rzucę je luzem pod podłokieć, akurat obok miejsca 1din jest miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wciskaj gdzie chcesz, ja to w swojej przeróbce rzucę je luzem pod podłokieć, akurat obok miejsca 1din jest miejsce.

A ja bym się tym nie chwalił i przeniósł w miejsce o którym wyłącznie wiem sam. :ok

P.S. ... a nie spodziewa się tego amator obcych przedmiotów. :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam się nie chwalić, skoro i tak się byle kto nim nie połączy z furą:P A poza tym jak mają buchnąć to i tak buchną, na lawecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności