Skocz do zawartości
Gość Słonik

opony zimowe i pytanie o naklejke klubową

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słonik

Witam!

Szukałem, ale nie znalazłem tego co chciałem..pewnie źle szukałem znając moje życie.

Zastanawiam sie jaki najlepszy rozmiar beda mialy oponki zimowe dla mojego paska b4 kombi. Cos proponujecie? Do zimy daleko..a widze, ze mozna okazyjnie wlasnie teraz cos kupic.

Drugie pytanie dotyczy nalepki klubowej?Czy istnieje taka, a jesli tak to w jaki sposób mozna ja dostac i ile to kosztuje ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonik, najlepszym wyborem będzie 195/60/15 lub 185/60/14...o naklejke to możesz spytać chyba tylko jędrusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Hmm no wlasnie takie mam letnie 195/65/R15 i cos wulkanizator dziamdział, że do b4 to powinny byc 60 ... a b5 65. Sam juz nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonik, zrobiłem mały błąd...teraz jest poprawnie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

I wszystko jasne :)) Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

węższe opony na śnieg lepsze polecam firmę maloya 5 w rankingu rewela koło 250 za sztukę albo niemieckie platin 210 za sztukę przynajmniej w Poznaniu 185/60/R14 taki rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Czyli moze poszukac 185/60/R15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie 15 fabryczny rozmiar to 14 przy 15 szybciej niszczą sie elementy zawieszenia itp autko więcej pali przy okazji ja nie jestem zwolennikiem większych felg jak te co przewidziała fabryka kupiłem passka właśnie na 15 chałas szum twardy palił więcej a teraz cisza pozytywne spalanie lepiej wchodzi w zakręty nic nie bije ale rób jak chcesz jest sporo zwolenników 15 w pasku B4 na pewno mają atuty za ja ich nie mam same kłopoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GTS

witam

kup sobie 185/65R14

przy 185/60R14 licznik przekłamuje kilka kilometrów(opona ma mniejszą średnicę)

a jak 15 to 195/60R15

ja jeżdzę na bieżnikowanych firmy MARKGUM 185/65R14

wystarczają na dwa sezony. przekładam tylko tył na przód po pierwszym sezonie

pozdrawiam

GTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności