Skocz do zawartości
Gość highland

Gamma CD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość highland

Witam!

Na forum jestem od niedawna, bo i od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem VW B4. W miom pasacie jest oryginalny radio alpha ale chciałbym je zamienic na Gamma CD. W zwiazku z tym mam pytanie do osób które miały styczność z w/w odbiornikiem.Chodzi mi o to jak to radio sie sprawowało i czy były z nim jakieś problemy,czy np. przeskakiwały utwory na nierównościach oraz czy ma jakies wady itp.? Wybrałem to radio ponieważ chciałem mieć "coś" na płyty a nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań a poza tym oryginalne radio ładnie komponuje się w deske :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ładnie się komponuje, ale do Gammy dokupić musisz zmieniarkę CD oraz podciągnąć do niej instalację.

Za tę cenę możesz kupić odtwarzać CD+mp3 dużo lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekFR

za 320pln na allegro masz JVC KDG 321/2 albo za ok 350 pln Kenwooda W4034, są to fajne radyjka z CD MP3 z systemem antywstrząsowym, kolory obudowy i podświetlenia do wyboru więc się wkomponuje bez problemu :), aha, radia nowe z gwarancją chyba 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość highland
Może i ładnie się komponuje, ale do Gammy dokupić musisz zmieniarkę CD oraz podciągnąć do niej instalację.

Myślałem o tej Gammie na kompakty a nie o kaseciaku z wyjściem na zmieniarke ale tak czy tak to chyba macie racje, że kupno nowego radia bedzie lepszym rozwiązaniem. Chociaż fabryczne radia mają odrobine mniejsze "wzięcie" u złodziei (a tu dochodzi cena radia +szyby:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałem się zbytnio fabrycznymi odbiornikami, bo swego Passka kupiłem z dziurą po radiu, ale chcąc sprawdzić ceny wszedłem na allegro i były tam Gammy tylko w wersji "kasetowej"

Nie widziałem CD. Może i są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma,sa dodatkowe cd w deske (ale trzeba zmieniac ramke)lub w podlokietnik albo do bagaznika --- pozdrawiam --Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

nie mówcie ze nie ma na cd, jak są..tylko o ile się nie mylę nie są to gammy, tylko jakieś japońce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja juz calkiem glupi jestem ---pierwsze widze -- czlowiek sie myli ale trzeba sie przyznac do bledu i niewiedzy.Sorry za wprowadzanie w blad teraz jak spotkam to sam sobie takiego kupie choc nigdy takiego nie widzialem--pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekFR

Chociaż fabryczne radia mają odrobine mniejsze "wzięcie" u złodziei (a tu dochodzi cena radia +szyby:))

Ale w tych nowych radiach masz zdejmowane panele, które zabierasz ze sobą, to trochę utrudnia złodziejowi zadanie bo nawet nie wie czy opłaca się kraść czy nie. Poza tym myślę, że będziesz dużo bardziej zadowolony z tego JVC albo Kenwooda niż z fabycznego, a choćby dlatego, że masz antishocka i na dołkach nie będzie skakał itp :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość highland

Właśnie zastanawiałem sie nad taką Gammą jak na fotce wyżej:-) Racja, że brak panela troche utrudnia złodziejowi życie ale niestety bez paneli tez kradną.A wracając do tematu to ta Gamma powyżej na pewno nie ma antishocka? Bo jeśli nie ma to chyba sobie odpuszcze fabryczny radioodbiornik :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek

Nawet jak ma tego antishocka to jakością on nie dorównuje nowszym odbiornikom. To jest stare radio ponad 13-to letnie więc się mocno zastanów. Choć nie ukrywam że możliwe jest iż takie używane radio pogra ci dłużej niż niejedno nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma zasadniczy minus zielone podswietlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

fabryka VW produkowała też samochody z zielonym podświetleniem..więc dla tych co mają zielone zegary nie wiem czy to jest minusem. Ty masz zapewne niebieskie więc dla Ciebie to minus..pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności