Skocz do zawartości
ormowiec

Którędy lepiej do czeskiego Pilzna z Poznania?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie którędy lepiej lecieć do Pilzna z Poznania

do wyboru mam 3 warianty wg google maps:

1. Poznań > Świecko > dalej niemieckimi autostradami przez Drezno > Pilzno (590 km) klik

2. Poznań > Głogów > Zgorzelec > Drezno > Pilzno (565 km) klik

3. Poznań > Świebodzin > Zielona góra > Drezno > Pilzno (624 km) klik

pokazuje czasy porównywalne, w granicach 7,5-8 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez głogów jechalem ostatnio do karpacza, mimo ze niby płynnie to jazda tragedia, jeszcze nigdy sie nei zdarzyło zeby jechać ponad 5 godzin do karpacza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no 5h w Polsce i 2,5h przez Niemcy i Czechy chyba nie przejdzie :D wydaje mi się że przez świecko będzie najszybciej i najwygodniej. Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ormowiec, ja mogę doradzić drogę numer 3 z Twojej wyliczanki-zawsze to wygodniej po autostradzie się jedzie-a autostrade masz już od granicy z Polską :)

kosmo, jak chcesz z P-nia szybko do Karpacza dojechać, to nie pchaj się nigdy na Głogów... Polecam Ci trasę: Poznań -> Leszno -> Góra -> Jemielno -> Ścinawa -> Prochowice -> Wądroże Wielkie -> Jawor -> dalej drogą numer "3" na Jelenią Górę... Na odcinku Jemielno-Ścinawa droga taka sobie-kilka km jest wąsko i dziurawo, ale mało aut jeździ i nie ma fotoradarów na odcinku Leszno-Jawor... Z P-nia do Jawora spokojnie obrócisz w 3h jadąc spokojnie :) A z Jawora do Karpacza masz mniej niż godzinkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel dzieki za info sprawdze droge jak bede wracał:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Wszyscy boją się Wrocławia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tomek wal przez niemcy szybciej dolecisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności