Skocz do zawartości
piotr1993

Wymiana komputera w VW Passacie B3 2.0(2e)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wymieniłek silnik 1.8(RP) z 1993 roku na 2.0(2e) z 1991 roku. Samochód posiadał złącze diagnostyczne (OBD I). Dowiedziałem się, że komputer(urządzenie sterujące) z 1991 roku nie posiada funkcji diagnostyki. Czy po wymianie komputera na nowszy np. z 1993 roku była by możliwość podłączenia go do złącza diagnostycznego w celu sprawdzenia silnika przez Vag-com? Jeżeli istnieje taka mozliwość to które piny należało by podłączyć od ECU do złącza diagnostycznego? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr1993

 

nie prawda

 

złącze diagnostycznie to była opcja :) więc moze się okazać że twój 2E ma to zlącze moj napewno ma :) szkoda ze koncówki się komuś do czegoś przydały i zdemontowal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem połączyś się Vag-com-mem pod auto lecz pisało, że próba komunikacji z autem nie udała się. Może ktoś wie gdzie idą te kable od tej białej kostki z linią K i L. Wtedy mógłbym sprawdzić czy te kable mam podłączone. Proszę o odpowiedź.

 

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

 

Cześć

Mam pytanie dotyczące złącza diagnostycznego. U mnie przy białej kostce kable mają kolor zółty i biało-szary. Kable od złącza idą do bezpieczników i tam jest wtyczka do tych kabli(wtyczka ma kolor brązowy). Niestey ta wtyczka nigdzie nie jest podłączona. Może wiecie do których pinów trzeba się wpiąc przy wtyczce pod komputer (urządzenie sterujące) aby móc zdiagnzować ten model silnika. Kod mojego komputera to: 0261200328.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności