Skocz do zawartości
kurzy

Dziwne odgłosy. Łożyska wszystkie dobre, olej dolany do skrzyni biegów.

Rekomendowane odpowiedzi

Może być i tak.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam manual. u mnie buczy caly czas i na biegu i na luzie, ale na luzie lepiej slychac bo silnik nie zaglusza nic:P Jade w weekend do warsztatu to zobaczymy co i jak. Znacie w warszawce jakis dobry warsztat od passatow?

 

Jesli chodzi o problem z szyba, to mi ktos podprowadzil liste (taka ktora sie wklada w rynienke na dachu) ale nie wydaje mi sie zebym przez to slyszal buczenie.... ale niedlugo cos znajde i wloze na miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze skrzynia biegow w swoim pasku. Mianowicie bardzo ciezko wchodzi mi pierwszy, drugi i wsteczny bieg. Co moze byc tego przyczyna?? Dodam ze przy pozostalych biegach nie ma takiego problemu!! Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomoże, Mam problem!!! Jak odejmuję nogę z gazu(hamuję silnikiem) na 5 biegu!! wyje coś jakby od skrzyni biegów. Proszę was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem ze skrzynia biegow w swoim pasku. Mianowicie bardzo ciezko wchodzi mi pierwszy, drugi i wsteczny bieg. Co moze byc tego przyczyna?? Dodam ze przy pozostalych biegach nie ma takiego problemu!! Pozdrawiam i czekam na odp.
drążek a bardziej rozregulowany łącznik drążka ze skrzynia lub pogięte wodziki w skrzyni

 

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

 

Może mi ktoś pomoże, Mam problem!!! Jak odejmuję nogę z gazu(hamuję silnikiem) na 5 biegu!! wyje coś jakby od skrzyni biegów. Proszę was o pomoc.
przeguby wew sprzęgło a bardziej docisk lub łożysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Misiek,

Mechanik mi mówił że na 1000% trzeba wymienić skrzynię biegów. Zaznaczam, że to się dzieje tylko przy ,,5'' biegu buczy jak chamuję silnikiem oraz zawyje jak mam wciśnięty piąty bieg i odejmuję nogę ze sprzęgła. Proszę doradż mi coś. mam przjechane 150tyś głównie w długich trasach, grzie nie miesza się specjalnie biegami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze może spotkał się z tym problemem - wyciem przy chamowaniu silnikiem tylko na piątym biegu???

Proszę o pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotr12

 

Ja mam podobny problem.Wczoraj odebrałem samochód od mechanika wymienił oba łożyska z przodu.Prędkości 20-50 km nic nie słychać.Jak się rozpędzam na wszystkich biegach i zaczynam hamować motorem słychać charakterystyczne buczenie.Redukcja z 6 na 5 to samo i niżej.Kiedy wrzucę na luz przy tej samej prędkości słychać tylko szum od kół. Zachodzę w głowe co to jest z czym to się je. Pozdrawiam wszystkich na forum

 

P.s morze ktoś się z takim problemem spotkał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podepnę się pod temat, myslalem ze do wymiany mam łożyska w kołach, a okazało się ze to łozyska w skrzyni Passat jest 2.0benzyna (AZM) 4motion skrzynia ENC. jaki moze być przybliżony koszt wymiany tychże łożysk i czy w razie czego przypasuje skrzynia o innym oznaczeniu? np z Passata 1.8T lub jakiegoś audi z quattro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności