Skocz do zawartości
johnny147

Pioneer DEH 1100 MPB - funkcja AUX

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Pioneera 1100 MPB i nie mogę wyłączyć funkcji AUX mimo że robię to jak jest napisane w instrukcji obsługi. Przełączając klawiszem FUNC pojawia się na wyświetlaczu TUNER, potem CD a następnie AUX. Może już ktoś z Was to przerabiał ? Będę wdzięczny za pomoc.

Z pozdrowierniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze trzeba włozyc do wejscia AUX np pendriva ?

zalezy od czego jest to AUX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze trzeba włozyc do wejscia AUX np pendriva ?

zalezy od czego jest to AUX

Wejście AUX służy do podłączenia tzw. zewnętrznych komponentów żródłowych. Jeżeli sie go nie używa to w/g instrukcji powinno się go wyłączyć aby przy wybieraniu żródła sygnału - przełączaniu przyciskiem SOURCE (tuner radiowy-wbudowany odtw. CD -AUX) nie pojawiał się na wyświetlaczu przy przełączaniu ale niestety cały czas jest i to mnie wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby nikt z Was nie miał takiego radia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam i od razu mam pytanie. jak spiąć kable, żeby radio mialo podtrzymanie? Chodzi o to że jak wyciągne kluczyk to wszystko co ustawiałem się gubi i trzeba od początku się męczyć. Jak to zrobić? Sorry za zmiane tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johnny147

ja mam podobnie u siebie ale mi to nie przeszkadza ze musze raz wiecej wcisnac ten przycisk i przeskoczy na to co chce ;)

P.S.

instrukcja swoje a zycie swoje ;)

MarcinHela

musisz dac stały plus z pamiecia chyba kolory czerwony i niebieski albo pomaranczowy musisz je połaczyc i bedzie oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam i od razu mam pytanie. jak spiąć kable, żeby radio mialo podtrzymanie? Chodzi o to że jak wyciągne kluczyk to wszystko co ustawiałem się gubi i trzeba od początku się męczyć. Jak to zrobić? Sorry za zmiane tematu ;)

Musisz połaczyć przewód żółty z gniazdem, które jest zawsze zasilane. Niebieski - antena, czerwony - wyłączanie zasilania (gniazdo kontrolowane przez obrót kluczyka w stacyjce). U mnie była łatwa sprawa bo przedtem miałem zamontowane radio i tylko wymieniałem je.

Powodzenia

PS. w Media-Markt biorą za taką usługę 40 dyszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem jak u ciebie, ale moje JVC ma w menu ustawienie czy pod przyciskiem wyboru źródła dźwięku ma być AUX czy nie. Może tam musisz coś przestawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie wiem jak u ciebie, ale moje JVC ma w menu ustawienie czy pod przyciskiem wyboru źródła dźwięku ma być AUX czy nie. Może tam musisz coś przestawić ;)

Witam,

w/g instrukcji powinno się przestawiać strzałkami "góra/dół" ale niestety nie przestawia się . Mówi się trudno i pomału się przyzwyczajam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do tego radio bo własnie sobie kupiłem takie radyjko i super naprawde i gra bardzo dobrze tylko nie mogę podłańczyć anteny do radia, w moim pasku mam kabel ktory jest zakoczony wtyczka podobna do telewizyjnego a w radoi nie ma takiego wejscia, a gniazdo anteny wyglada całkiem inaczej co trzeba zrobic zeby to podlanczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie co do tego radio bo własnie sobie kupiłem takie radyjko i super naprawde i gra bardzo dobrze tylko nie mogę podłańczyć anteny do radia, w moim pasku mam kabel ktory jest zakoczony wtyczka podobna do telewizyjnego a w radoi nie ma takiego wejscia, a gniazdo anteny wyglada całkiem inaczej co trzeba zrobic zeby to podlanczyc

 

Potrzebujesz taki wtyk:

http://www.allegro.pl/item737287589_wtyk_antenowy_przejscie_antenowe_najlepsza_cena.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak własnie myslalem, dziekuje bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności