Skocz do zawartości
elkrecik

Szukam noclegu nad Soliną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Klubowiczów i proszę o pomoc: szukam noclegu na 3 -4 dni nad jeziorkiem Solińskim. Wiem ze można znaleźć przez neta, ale zdjęcie to jedno a real to drugie :) O to lotto, że wybieram się z moimi córeczkami (bliźniaczki- 10 miesięcy), i dlatego szukam czegoś pewnego. Szukamy miejsca z łazienką w pokoju, niedaleko od wody i i innych atrakcji typu knajpa, lody itp. aby nie zapitalać 3 km z wózkiem szerokości małego busa. Fajnie aby miejsce było nie totalnym odludziem- mieszkamy na wsi i wszędobylska cisza oraz widok krówek, kóz, kur i innego tatałajstwa naprawdę nas nie rajcuje. Dawniej wystarczało dla nas na wyjeździe kawałek podłogi do spania- obecność dzieci niestety wymusza szukania jakiegoś komfortu. Wprawdzie znaleźliśmy 2 domki na przełomie lipca/ sierpnia, ale kosztują 180 zł za dobę- dla nas trochę dużo jak na młode małżeństwo. Może ktoś z klubowiczów ma jakieś fajne miejsce godne polecenia- bardzo proszę o pomoc i namiary. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w tym roku wybieram się nad Solinę i ze wszystkich ofert (tez szukałem w necie) znalazłem i w rezultacie zarezerwowałem sobie pobyt w tym ośrodku http://www.hotelsolina.pl/ . Głównym argumentem byl pobyt w moim przypadku rowniez 3-4 dniowy i bardzo malo ośrodków wynajmuje pokoje na taki okres, glownie daja tylko tygodniami.

Nie moge powiedziec jaki jest ośrodek bo wybieram sie dopiero na poczatku sierpnia ale z fotek w galeri wnioskuje ze jest on niedaleko tamy czyli glownego centrum rozrywki nad jeziorem, wyglad pokoi, przynajmniej z fotek jest nawet nawet.

Wiec nie wiem czy polecic czy odradzic bo tak jak wspomnialem jeszcze tam nie bylem ale poki co to zapowiada sie dobrze :) obsługa telefonicza mila xP ale to oczywiscie tylko szczegół w ogólnej ocenie ośrodka.

 

Mam nadzieje ze troszke pomogłem :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności