Skocz do zawartości
krzymack

Kpower, EasyDiag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja z pytankiem - W związku z tym, że szukajka dosłownie nic nie wypluła :o:o, czy ktoś z Was używał wyżej wymienionych programów, jeśli tak to jakich kryteriów trzymaliście się robiąc logi? Z tego co wiem pomiar należy robić na 3 biegu od 1200 do ok 4500obr., następnie wbić luz i czekać, aż auto osiągnie 70 km/h. Pomiary przeprowadzamy vag'iem w grupach 5 i 6, następnie log wczytujemy do owego programu, wpisujemy kilka wartości dot. realnej wagi pojazdu, temp. powietrza itp.. i otrzymujemy wykres wartości momentu obrotowego i mocy silnika.

 

Pozwolę sobie podać link do innego forum, na którym temat tego programu był poruszany, ale jakoś wolałbym żeby użytkownicy passatów się wypowiedzieli, w końcu mamy tu kilku speców z prawdziwego zdarzenia (wcale nie ironia:) )

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=228085

 

Temat w owym dziale ze względu na to, że właśnie takie autko posiadam i dotyczy to pomiaru na passku B5.

 

Z góry dzięki za opinie, komentarze, rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat w owym dziale ze względu na to, że właśnie takie autko posiadam i dotyczy to pomiaru na passku B5.

 

Ale można program używać tez w innych autach

 

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za przeniesienie, nie byłem pewny co do działu. szacun dla moderatorów za czujność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na prawdę nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem i jeden i drugi. W seri poddobnie pokazywał +/- 10% , ale po programie na 2 autach mi zaniżał a na jednym zawyżał. Jeżeli chodzi o moment i KM, chyba że chcesz sobie zmierzyc przyspieszenie to będzie on ok, A tak to wyniki +/- 30 % .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności