Skocz do zawartości
arti82

lusterka fotochrom z podświetleniem/oświetleniem otoczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pierwszy raz

 

Zadałem takie pytanie wcześniej na forum VWGolf jednak nie otrzymałem żadnej informacji a że w passatach też to mam miejsce więc liczę że może tu ktoś mi odpowie.

 

Mam pytanie odnośnie lusterek z tzw. oświetleniem otoczenia. Na jakiej zasadzie to oświetlenie działa, tzn. kiedy jest załączane? Czy to jest sprzężone jakoś z funkcją Comming i Leaving Home? A może zupełnie osobno.

 

Drugie pytanie, to czy po wymianie lusterka zwykłego na takie z podświetleniem będzie działać to oświetlenie?

 

Trzecie pytanie, to czy jeżeli mam lusterko fotochromatyczne wewnętrzne a teraz to zewnętrzne kupiłem również z fotochromem to czy ono będzie działać? To jest jakoś sprzężone razem?

 

Pytam się bo miałem uszkodzone lusterko kierowcy, zakupiłem inne używane i akurat jest z podświetleniem i fotochromem jednak w żaden sposób nie chce się zaświecić to podświetlenie a fotochromu jeszcze nie sparwdziłem bo to tylko w nocy.

 

Samochód to Golf Plus, posiadam funckje Comming i Leaving Home, oświetlenie wewnętrznej powierzchni na nogi, czujnik deszczu czy lusterko fotochromatyczne wsteczne wewnętrzne itp funkcję (piszę bo może ma to jakiś związek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertuj ELSE i bedziesz wiedział co gdzie podłaczyc w module w drzwiach. Byc moze fotochrom jest sprzęgniety z lusterkiem wstecznym bo wypadało by zebyś miał nad tym kontrole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz rozwinąć swoją myśl? Gdyby było sprzęgnięte to chyba by mi od razu zadziałało by najmniej tak na moją logikę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zwykłe lusterko a chciałbym założyć sobie lusterko fotochromatyczne z sensorem deszczu i oczywiście do tego mieć tą funkcje Comming i Leaving Home jak to zrobić ? lusterko znalazłem na Allegro http://moto.allegro.pl/item722981546_lusterko_z_czujnikiem_wewnetrzne_vw_passat_b6_b7.html . http://moto.allegro.pl/item742377163_vw_passat_b6_b7_lusterko_wewnetrzne_z_sensorem.html , wiem ze potrzeba mi jeszcze taki włącznik http://moto.allegro.pl/item720607847_przelacznik_wlacznik_swiatel_vw_passat_b6_b7.html , w tym miejscu sie zatrzymałem i nie wiem co dalej poproszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc ze nie uzywasz wyszukiwarki, to jeszcze dublujesz posty;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej wyszukiwarce nie ma nic szczególnego na ten temat dostałem ostrzeżenie bo nikt nie umiał się wypowiedzieć na ten temat, nic nie można zapytać bo zaraz ostrzeżenie walą i nawet już usunęli mój wątek bo to za ciężkie pytanie, jak bym spytał jaki Passat ma rozstaw śrub to odpowiedz by była na tych miast pierwszo klasista by powiedział to tylko przykład nie wszystko można znaleźć w wyszukiwarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Passata b6 2.0 Tdi kombi highline 2006r i mam problem z lampkami oswietlenia otoczenia. Wczesniej nawet nie wiedzialem ze je mam, a dowiedzialem sie o tym jak je zobaczylem u kolegi. Nigdy nie dzialaly wiec o nich nie wiedzialem.

 

Pomyslalem ze to pewnie zarowki przepalone, wiec wymontowalem je i okazuje sie ze zarowki sa ok. Sprawdzilem przewody i okazalo sie ze nie ma w nich zasilania. Jaki bezpiecznik jest za nie odpowiedzialny? Zanim zaczne rozkręcać auto, chciałbym wiedzieć jaka moze byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności