Skocz do zawartości
killerek

Zaparowany kierunkowskaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem do Passka kierunki białe firmy Depo i po jakimś czasie prawy kierunek zaczął parować i go dzisiaj wyjąłem i nie wiem czy dobrze myślę ale chce go uszczelnić silikonem,może to pomoże.Za wszelką pomoc będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuner 63
Witam zakupiłem do Passka kierunki białe firmy Depo i po jakimś czasie prawy kierunek zaczął parować i go dzisiaj wyjąłem i nie wiem czy dobrze myślę ale chce go uszczelnić silikonem,może to pomoże.Za wszelką pomoc będę wdzięczny.

Oprawka zarowki kierunkowskaza posiada tzw. oring jako uszczelke , sprawdz czy wogole jest i jak jest czy przypadkiem nie jest uszkodzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zastosujesz silikon szklarski np. bez barwny to nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy paruja wlasnie z powodu szczelnosci:) Podczas pracy zarowki, roznica temperatur powoduje powstawanie pary (jak w zimie na szybach). Przy szczelnej obudowie para nie odparuje. Musi byc minimalny przeplyw powietrza. W b4 sa odpowietrzniki, takie rurki z dziurka, na ktora nalozone sa gumowe kolanka w ksztalcie "U" aby syfy sie nie dostawaly do srodka. Wystarczy wywiercic od tylu dziurkr w ktoryms z rogow i para bedzie odparowywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B3 chyba są takie "odpowietrzniki, z tego co pamiętam w miescu gdzie jest zgrzany/przyklejony klosz do plastiku (tylnej części) są takie dziurki, przynajmniej w ori, a jak jest w DEPO to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności