Skocz do zawartości
stifii

Vw mania 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś w tym roku sie wybiera na VW MANIE? Ja byłem rok temu i imprezka była spoko i w tym roku również się wybieram, wiec fajnie by bylo z kims z forum wypic sobie jakies:564: :D Impreza odbywa sie 31 lipca i 1-2 sierpnia.

 

Program imprezy:

http://www.vwmania.pl/?id=vwmania2009-program

Atrakcje i konkursy:

http://www.vwmania.pl/?id=vwmania2009-atrakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram wraz z ekipą. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank z Ełku jadą 3 furki dołanczamy do ekipy z Pisza i potem po kolei wszystkie miasta na trasie do Pruszcza bedą dołanczać tak więc zapraszam :)

Edytowane przez Nikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bede w sobote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moze bysmy sie dogadali i postarali ustawic sie w jednym miejscu na placu ?

 

A tak ogolnie ktos bedzie jechal w sobote rano ? Jak tak to sie chetnie dolacze do "konwoju" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wybieram:) ...moge zabrac jakies studentki - tylko szczupłe co by lacze nie tarły haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrągowo też się wybiera.. Jedziemy przez Olsztyn Elbląg jak ktoś jest chętny do dołączenia to czekam na info.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My spotykamy się na parkingu Makro w sobote o 11.00, więc możemy wszyscy się tam spotkać. Ci którzy jadą od Elbląga nadłożą może 4-5km więc niewiele. Od strony krajowej 7 i tak będzie łatwiej wjechać na plac niż od strony Starogardu Gd. bo może być zainteresowanie imprezką, więc będą korki na światłach.

Z parkingu zwijamy się o 11.20 i po 10 minutach jesteśmy na miejscu.

 

Makro - na wylocie z Gdańska na "7" przy rafinerii Lotos, miejscowość Przejazdowo.

Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych jadących od strony Warszawy i nie tylko

 

 

 

O 18 ze stacji LOTOS w Pasłęku ruszamy jak co rok na przejazd przez Pasłęk. Ze względu ze w piątek nasza milicja ma jakąś imprezę to albo będzie podstawiona nysa milicyjna albo i nie (tak żeby nas przez miasto przeprowadzić). Jeżeli nie to jedziemy na własną rękę. Prośba Komendanta żeby było spokojnie i bez szaleństw czyli jak co roku :grin:

 

Po przejeżdzie kierujemy się na Zielony Grąd (trasa E7) jest to inny wyjazd niż co roku ze względu na zły przejazd kolejowy (nie muszę tłumaczyć o co chodzi) Jak będziemy 3mali się razem to się nikt nie zgubi :helm:

 

A więc do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma chęć na kiełbaskę z grilla to zapraszam będę w sektorze nowy staw i tczew zielony passat b4 w sobote po 11 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jeśli ktoś bedzie leciał autostradka badz bedzie przelatywał przez bądź z kuj-pom to podam godziny i miejsca zbiorek:

 

Bydgoszcz zbiera w piatek 31.07 w OSIELSKU na parkingu POLO ( po prawej stronie) o godzinie 15:00, wyjazd o godzinie 15:30

 

Toruń wyjeżdża o 15.30 spod GEANTA

Brodnica wyjezdza o 15 ze Statoila

CSW CG CCH orlen we Wiągu godzina 16.30 i tu dojeżdza reszta wojewodztwa czyli grupa z Torunia i z Bydgoszczy. Mozna powiedziec ze to miejsce glownej zbiorki.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia:)

p.s. Jakby ktos chetny byl na jakies piwko:564: to odezwac sie na pw to podam nr'ek telefonu:)

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Elbląg, Olsztyn i Mrągowo jadą w sobotę czy w piątek? Bo nie wiem czy kwitnąć na Makro w sobote o 11.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrągowo dziś o 18 rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś późnym wieczorem napiszę czy spot pod Makro jest aktualny, bo było wielu chętnych u nas, ale jakoś wszyscy odpadają jeden po drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elblag o 11:00 wyjezdza z Elblaga :P (glupio brzmi xD) A dokladniej o 10:50 spotykamy sie na Zegludze (stare miasto) i ruszamy na pruszcz. Wiec jak byscie na tym makro chcieli sie spotkac o jakiejs 11:50 to chyba damy rade :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytałem to było już rano i pewnie za późno :| nie dam rady powiadomić wszystkich o przesunięciu czasu, a godzinkę to się nudzić nie będziemy na parkingu. Spotkamy się na placu. Gdzieś czytałem, że paszczaki będą się grupować w jakimś sektorze. Szerokości i CB włączone na "7" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po Imprezie. A imprezka przednia.. pogoda super dopisała ludzie super i atmosfera świetna. :) DO następnego roku.. na pewno się pojawię.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem, podobało sie super :D dobre miejsce miałem zaraz przy drodze do toitoi :P Hehe sporo usmiechó powodowała moja dekoracja czyli kawał dechy z napisem Powiększanie piersi :) Miło było poznac sporo osób i pooglądac mega furki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja dekoracja czyli kawał dechy z napisem Powiększanie piersi

 

Tak sie właśnie zastanawiałem czy były jakieś chętne osoby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero w domku 2 dni jechałem 450 kilometrów ( nie mogłem... dobra powiem prawde nie chciałem dojechać do domu za szybko:D:D ) Impreza jak co roku coraz lepsza :) i oby tak dalej potem zrobi sie temat na fotki z VW-MANI 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności