Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu jeżeli to będzie taka jak w linku to podejdzie na 100%. A powiedz co robisz ze swoim radyjkiem? Chętnie pomyśle do siebie a i jeszcze jedno dlaczego nie 2 takie wiozą wiesz że też bym chętnie przytulił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek... i **** ruszać z placu i znów się zapalił ręczny.... Aż mnie ch** strzelił ... jutro chyba podjadę do mechanika, żeby sprawdził czy jest wszystko dobrze poskładane.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za życzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu jeżeli to będzie taka jak w linku to podejdzie na 100%. A powiedz co robisz ze swoim radyjkiem? Chętnie pomyśle do siebie a i jeszcze jedno dlaczego nie 2 takie wiozą wiesz że też bym chętnie przytulił.

 

Arku - co do mojego radyjka zobaczymy jeszcze nie przyjechało te dla mnie - może jest to od tej nowej skody i nie wiem czy będzie pasiło.

Edytowane przez qqxczek51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s zielony sedan na NOS - ustrzelony dzisiaj na trasie Morąg - Olsztyn ?? kto to był ?? była krótka rozmowa na CB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuku jak gadałeś na cb, to nie mogłeś się dopytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stuku jak gadałeś na cb, to nie mogłeś się dopytać?

popadł w szok i zapomniał zapytać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popadł w szok i zapomniał zapytać ;D

Temperatury teraz wysokie, to i przeciążenie w myśleniu nastąpiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo klima go zmroziła hahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy koledzy mam wreszcie swojego nowego-starego paska i jak ktoś mi powie że w de wybierze się lepszego bo Niemcy bardziej dbają hmmm.... pozostawię bez komentarza

aut było wiele ale 70 % z autoscout24 i mobile de było już nieaktualnych musiałem siedzieć cały czas w internecie żeby wyłapywać te co się pokazują bo inaczej Turasy wszystko kupują i wstawiają do swoich komisów.No ale że już czasu nie było a ja nie chciałem wracać na pusto przejechałem się jeszcze (zabłądziłem) w inne miejsce i patrze komis a w nim 7 aut i Passat wyszedłem pooglądałem zadzwoniłem do naszych ekspertów no i kupiłem 1.9 TDI115KM PD Zielony z klimatronic ASR pełna elektryka za 3050 eu i 175 eu zarejestrowanie tablice i ubezpieczenie na 15 nie dawno weszła nowa opłata (podatek) i za niego może zapłacić tylko osoba posiadająca niemiecki dowód gdyż trzeba podań numer konta aby mogli porać podatek polskie konta nie są brane pod uwagę więc przy zakupie i wymeldowywaniu auta musi być niemiec bo bez numeru konta nie zameldujecie auta na czas przejazdu do polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że w de wybierze się lepszego bo Niemcy bardziej dbają hmmm.... pozostawię bez komentarza

 

Jestem podobnego zdania jak jechalem po audi.

 

Gratuluje nabytku nowego:) Wstawiaj foty:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogratulować zakupu ... oby jak najdłużej się sprawował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie umyć silnik w Olsztynie po godzinie 16 bo muszę troszkę odnowić autko a może znacie tanie i dobre mycie tapicerki oczywiście po 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tapicerki to koszta są w granicach 150+pln dlatego polecam taki środek STP STUFF czy jakoś tak. Naprawdę warto .. do tego dolicz 2-3h roboty w sobotę np i będziesz zadowolony bo sam zrobiłeś i ponad 100plnków zaoszczędziłeś ...

 

Żeby nie było jakieś 2 tyg temu sam myłem podsufitkę tym wynalazkiem i teraz jak nówka sztuka wygląda ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko znam ten środek ale koszt jego 23-26 zł na auto średnio 3 i 3 h roboty i 3 do wyschnięcia przerabiałem to w poprzednim aucie z kremową tapicerką łukasz polecił mi unipral bo mają promocje ale oni pracują do 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz on za specjalnioe dlugo po tym nie schnie ... dosłownie sama pianka, więc jak poodkręcasz wszystko z posufitki to zanim dokręcisz po myciu to będzie suchy. Przynajmniej u mnie tak było . Oczywiście jak jestesś w stanie zapłacić to lepiej oddać w ręce profesjonalistów .. dla mnie stówka w kieszeni to duuuuuuuuuuuuużo ostatnimi czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie umyć silnik w Olsztynie po godzinie 16 bo muszę troszkę odnowić autko a może znacie tanie i dobre mycie tapicerki oczywiście po

Ja oddaje seata do prania dla kolegi, który tym się trudni. Po zrobieniu wstawie foty i ocenię prace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy na relację ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie umyć silnik w Olsztynie po godzinie 16 bo muszę troszkę odnowić autko a może znacie tanie i dobre mycie tapicerki oczywiście po 16

 

Do mnie do Brodnicy zapraszam:P

Za tapicerkę całość wraz z umyciem zewnatrz fury brat bierze okolo 110pln:)

Widać ze w Brodnicy jednak taniej niż w Olsztynie.. A mycie silnika 30zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol hmm fajnie a ile to zajmuje czasu bo wież przyjadę dam auto i co będę robił 5 godzin

ale cena spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności