Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

heh byłem w Rentynach-fajna wioska:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziany Sławcio w Gietrzwałdzie około 11;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniem powinieneś kontaktować się z naszym opiekunem w tej sprawie. My śledzimy wątek i jakby co jesteśmy przygotowani na przekazanie tego i owego dla powodzian jak coś daj znak sygnał a będziemy gotowi. I na przyszłość my nie dajemy dupy, dupy dają nam. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety Zdun baluje od kilku dni na jakimś szkoleniu dobrze zakrapianym... może czas zmienić opiekuna ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety Zdun baluje od kilku dni na jakimś szkoleniu dobrze zakrapianym... może czas zmienić opiekuna ?

Nie udzielam się za często , ale czy to powód żeby zmieniać opiekuna jeżeli ma pracę a nie tylko forum? :) No chyba ,że trzeba być online na tym forum 24/7 to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie udzielam się za często , ale czy to powód żeby zmieniać opiekuna jeżeli ma pracę a nie tylko forum? No chyba ,że trzeba być online na tym forum 24/7 to inna sprawa.

 

Nie słuchaj niemniema zapewne ducha puszczy łyknął i pitoli głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega niemniema w swojej wypowiedzi ma racje należało by się zastanowić nad zmiana opiekuna kwestia pomocy dla powodzian była poruszana już jakiś czas temu a z naszej strony nic, oprócz tego że prawie cały Elbląg się obruszył że hamownia trwa tylko jeden dzień a nie dwa dni dla mnie to żenada , wystarczyło by napisać do nas o pomoc w jakiejkolwiek organizacji albo cokolwiek innego a tu nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega niemniema w swojej wypowiedzi ma racje należało by się zastanowić nad zmiana opiekuna kwestia pomocy dla powodzian była poruszana już jakiś czas temu a z naszej strony nic, oprócz tego że prawie cały Elbląg się obruszył że hamownia trwa tylko jeden dzień a nie dwa dni dla mnie to żenada , wystarczyło by napisać do nas o pomoc w jakiejkolwiek organizacji albo cokolwiek innego a tu nic.

Znowu zaczynasz? To już nudne się zrobiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu zaczynasz? To już nudne się zrobiło...

 

Adam daj na luz sprawa poruszana temat zamknięty.

Przemku także proszę Cię o nie rozdrapywanie strupa.

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemku także proszę Cię o nie rozdrapywanie strupa.

Nawet nie miałem tego w zamiarze ;) Jeśli chodzi o pomoc dla powodzian to przewaliłem garaż i piwnicę, ale nie wpadło mi w oko nic co mogłoby się im przydać. Może koledzy z Elbląga coś znajdą? Mogę to zebrać i wysłać kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stifffi małe pytanko, podobno sprawdzałeś dogrzewacz (webasto) vagiem, czy to true? bo nie wiem gdzie szukać...

 

Zależy o czym konkretnie mowa.. Czy ogrzewaniu postojowym czy dogrzewaniu silnika.. Jest specjalny program pod webasto który testuje piecyk itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Zduna miałem okazję się z nim skontaktować jak byłem pod jego "złodziejską firmą" hehehe ... Niestety na szkoleniu :hunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego W-M tak daje dupy ze zbiórką czegokolwiek dla powodzian ??

Pisałem do kolegi z Sandomierza na PW mogę oddać po mojej córce super łóżko piętrowe z komodą i biurkiem (meble SZYNAKA zestaw COOL). Tylko nie zapewniam transportu. Bez odzewu ?!. Podobno wszystko potrzebne ,nie tylko kasa!!!

 

EDI szczere współczucia.:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkretnie dogrzewanie silnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

falkikc - byłem wczoraj w Ostródzie - p.s co to za pasy na jeziorze u Ciebie w mieście powstały ?? :P Ogólnie widać Ostróda się rozwija na Euro 2012 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety Zdun baluje od kilku dni na jakimś szkoleniu dobrze zakrapianym... może czas zmienić opiekuna ? :P

 

ale ja qrwa nie wiem o co Ci chodzi.

Rozmawialiśmy przed moim wyjazdem telefonicznie.

Mówiłem Ci, że ja wyjeżdżam i nie będę miał możliwości zorganizowania tej zbiórki.

Po to był założony temat, żeby tam można było się wpisywać i ewentualnie tą zbiórkę jakoś skoordynować.

Uzgodniliśmy również (telefonicznie), że jeżeli przez 2-3 dni nie będzie poruszenia to usunę temat i po sprawie.

A tu qrwa przyjeżdżam po jeba*ych 19 godzinach jazdy pociągiem, który stał kilkanaście godzin w szczerym polu i widzę same bulwersy i tworzenie sytuacji konfliktowej.

Po co to :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
falkikc - byłem wczoraj w Ostródzie - p.s co to za pasy na jeziorze u Ciebie w mieście powstały ?? Ogólnie widać Ostróda się rozwija na Euro 2012 ;D

Perła Mazur :)

pasy na jeziorze? Pewnie chodzi Ci o tory kajakowe, i wyciąg nart wodnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pasy na jeziorze? Pewnie chodzi Ci o tory kajakowe, i wyciąg nart wodnych

Stuku to zawsze pokręci wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz to przeczytałem, więc jeszcze kilka słów wyjaśnień ;)

 

kolega niemniema w swojej wypowiedzi ma racje należało by się zastanowić nad zmiana opiekuna kwestia pomocy dla powodzian była poruszana już jakiś czas temu a z naszej strony nic, oprócz tego że prawie cały Elbląg się obruszył że hamownia trwa tylko jeden dzień a nie dwa dni dla mnie to żenada , wystarczyło by napisać do nas o pomoc w jakiejkolwiek organizacji albo cokolwiek innego a tu nic.

 

Co do pomocy dla powodzian, to 3 posty wyżej napisałem jak sytuacja wyglądała i wygląda. Założyłem po rozmowie z Darkiem temat i wg. mnie moja rola tu się kończy, bo kto chce to przekaże pieniądze, ubrania, meble no cokolwiek będzie chciał i będzie to użyteczne nie zniszczone.

 

Czego Ty oczekujesz Adamie :?:

Że mam dać reklamę do gazety, telewizji :?:

Że mam wysyłać codziennie po 3 razy masówkę do wszystkich z Naszego regionu i prosić o pomoc :?:

Przypominam - Tego typu zbiórki/akcje są dobrowolne i nie można nikogo zmuszać do jakichkolwiek działań :!:

Jak zapewne wiecie/widzieliście, kolega z forum JACU6X6 podał numer konta na które jak ktoś chcę można wpłacać dowolną kwotę pieniędzy. Ja pieniędzy żadnych nie przelałem, bo kilka dni wcześniej miałem w pracy zbiórkę żywności, środków czystości itp. Pojechałem do sklepu i zrobiłem zakupy na kwotę +/- 60 zł i wg. mnie to wystarczy. Pomogłem na tyle ile mogłem. A to, że Darek (niemniem) wpadł na taki pomysł, żeby pojeździć sobie autkiem i porobić zbiórkę po regionach co oczywiście jest bardzo ładnym gestem z jego strony, ale wcale nie oznacza, że My zaraz/teraz mamy robić pospolite ruszenie w regionie, stawać na rzęsach, przeczesywać garaże, piwnice żeby tylko COŚ dać.

I wcale nie uważam, że dajemy dupy z pomocą dla powodzian :!:

Każdy pomaga w taki sposób, jaki może i na jaki go stać.

Po ubiegłorocznej wystawce nie zostały mi żadne stare ubrania, wersalki, meble itp, więc Ja nic nie dam. Jak ktoś chce pomóc to jest od tego odpowiedni TEMAT i odnośnie odbioru/przekazania darów proszę kontaktować się z Darkiem, autorem tej cudownej akcji.

 

Odnośnie hamowni.

Nikt się nie obruszył ani nie obraził, a o jakiej pomocy piszesz to już kompletnie nie mam pojęcia. W temacie było napisane, że hamownia trwa dwa dni. Nie pasowało nam przyjechać pierwszego dnia, więc mieliśmy plan na niedzielę, a że wyszło tak jak wyszło... No trudno, nie teraz to za rok. Nikt z tego aż tak wielkiego problemu nie robił oprócz Ciebie.

Proszę Cię Adamie, nie rób na siłę zamieszania, bo idzie ku lepszemu, a Ty wpadasz, piszesz kilka postów i znowu zaczynają się pyskówki. Po co to :?:

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stuku to zawsze pokręci wszystko

No właśnie widzę , miasto 40.000mieszkańców a ten się gubi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności