Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

czyli reszt ma:

 

1) ON letni

2) ON zimowy - 5.0 C

3) ON z dodatkiem inny (H20)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kabelki badz tez kawałek linki w okolicach zatorza?;)

Niestety audi zgona zlapalo jak i bmw. Mimo ze w audi poziom naladowania aku 90%;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie autko zastałem dziś pod blokiem koło 12

:D

dsci6082.th.jpgdsci6081.th.jpgdsci6080.th.jpg

 

Ma ktoś kabelki badz tez kawałek linki w okolicach zatorza?

Niestety audi zgona zlapalo jak i bmw. Mimo ze w audi poziom naladowania aku 90%;/

Kabelki się znajdą tylko pytanie czy paliwo nie zamarzło?

 

---------- Post added at 13:40 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

 

nexia po wymianie silniczka krokowego

Czyli jednak pomogło. Niestety ten silniczek to wredna rzecz. On wujasowi aku zajeździł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ouaaaa i po Vectra zakończyła swój żywot ... Mam nadzieję że Ty zaparkowałeś po fakcie. Co do walki z zimą dobra prognoza :

 

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_map_um.php?ntype=0u&fdate=2010012606&row=367&col=241&lang=pl

 

Dzisiaj w nocy będzie spokojniej, jutro troszkę drastyczniej. Potem będzie odpuszczać już niby ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ouaaaa i po Vectra zakończyła swój żywot ... Mam nadzieję że Ty zaparkowałeś po fakcie. Co do walki z zimą

Hehe. Nie no o 4 odpalałem CLio to tego autka nie było. Wyruszyłem po 8 z domu i też autka nie było. Wracam po 12 a to tu stoi. Masakra. Policji to nie interesuje. Straż miejsca się tym zajęła. Tablic jak widać nie ma. Naklejki również brak. Tabliczek z przodu maski też brak z numerem nadwozia. Pod maską 3 gaśnice. Szok. Mam nadzieje, że postoi dłużej :D

 

P.S. Nie potrzebuje nikt części zamiennych do vectry b? Typu tylne lampy?

 

Polecam:

http://termometr.jestok.com/index.html

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :) Vectra kaput.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tą Vectrę chciał wziąć na "kabelki" i chyba było małe zwarcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kabelki się znajdą tylko pytanie czy paliwo nie zamarzło?

 

bmw zostalo zepchniete z przepasci ;P w koncu odpalilo z 3jeczki. dobrze ze dosc duza gorka byla. lapal 0.5tys obrotow i ciezko zagadywal az w koncu odpalil takze mysle ze tam paliwko ciut zgalareciale. natomiast audi odpalilismy z Krzyskiem za pomoca Jego kabelkow za co bardzo dziekuje:) Odpalilo od razu bez zajakniecia takze ropka chyba spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tą Vectrę chciał wziąć na "kabelki" i chyba było małe zwarcie

Dobra przyznaje się. Moje kable były za grube :P No i już autka nie ma. Musiałem ukryć dowody.

 

A na poważnie znalazł się właściciel. Jakiemuś gościowi zapaliła się ta vectra podczas jazdy :( Ugasił pożar i postawił autko w tym miejscu gdzie robiłem zdjęcie i za chwile doszło do kolejnego samozapłonu i auto już udało się ugasić i stan widzicie. Co jest dziwne to autko nie ma numerów VIN w przegrodzie silnika i przód auta jest stuknięty (jakby wjechał komuś w kufer). Właściciela ustalono po numerze VIN ze środka auta. Autko wyposażone było w instalacje gazową. Jak coś będzie lub stoi już u Korkucia.

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
natomiast audi odpalilismy z Krzyskiem za pomoca Jego kabelkow za co bardzo dziekuje Odpalilo od razu bez zajakniecia takze ropka chyba spoko.

 

Kabelki leżą cały czas w Seacie. Tak, więc przydają się. Producent to Lukisio, tak, więc lipy nie ma. A tak na marginesie to nie ma się co dziwić, że są w porządku jak 1 mb użytej linki kosztuje około 80zł a w supermarkecie można kupić komplet za około 10 zł. Komentarz zbyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na marginesie, nie wiem czy czytaliście, jeżeli nie to polecam http://www.vwszrot.pl

Stifii audi nie zapaliło???? no to już mróz musiał być konkretny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie tak na marginesie, nie wiem czy czytaliście, jeżeli nie to polecam http://www.vwszrot.pl

E to już było :D Trafik się felerny model albo nie właściwe użytkowanie. Jak się dorwał kiepski kierowca to niestety takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest mistrzem:?::!: Zdałem:!::!::!: ;):drive::drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jest mistrzem Zdałem

No gratki :D Teraz to na spota marsz :D

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój passacik jest dzielny :D Ani razu tej zimy mnie nie zawiódł :580: Sąsiad "kablował" b6 pod blokiem ja wsiadam do swojego przełacznik na benzynke i wrum :D widok miny sąsiada bezcenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój passacik jest dzielny Ani razu tej zimy mnie nie zawiódł Sąsiad "kablował" b6 pod blokiem ja wsiadam do swojego przełacznik na benzynke i wrum widok miny sąsiada bezcenny.

Hehe :D u nas też większośc pasiorków sprawnych odpaliła. Gdyby w clio nie zamarzała elektronika to też by odpalała :( Eh ta dzisiejsza technika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D u nas też większośc pasiorków sprawnych odpaliła. Gdyby w clio nie zamarzała elektronika to też by odpalała :( Eh ta dzisiejsza technika.

 

 

Wasze paski to do mojego mogą mówić tato :P hehe mo dziadzio w tym roku 22 lata :) Im wiecej elektryki tym wiecej problemów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasze paski to do mojego mogą mówić tato :P

Dobrze tato :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im wiecej elektryki tym wiecej problemów

 

To fakt ... U mnie też jest ok. Po każdej nocy odpalał bez problemu.

 

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_map_um.php?ntype=0u&fdate=2010012706&row=360&col=241&lang=pl

 

Dzisiaj ostatnia taka zimna noc. Od jutra będzie cieplej ale niestety spada ciśnienie i zapowiadane są opady śniegu.

 

Żeby było jeszcze ciekawiej : http://gazetaolsztynska.wm.pl/Koncza-sie-pieniadze-na-odsniezanie,88009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:happybday:Sławek wszystkiego najlepszego :D :happybday::tankujemy::564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności