Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Co do jakości naszego paliwa a tym bardziej sprzedawanego na ORLENIE nie będę się już wypowiadał bo tyle epitetów co dzisiaj na nich posłałem

orlen to to samo co bliska :D a tam dawali do niedawna letnią ropę - efekt :?: 17 dafów i kilka mitsubishi odpalić nie mogło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima vs Pasior 0:1 Pasiorek wygrał (nie było innej opcji). Od pierwszego odpalił. Nie było to tamto.

 

Zima vs CLio. 1:0 Zima wygrała.

Autko stało w sobotę rundka po mieście. Niedziele od pierwszego. Skoczyłem na Neste zatankować. Autko zatankowane. Runka po mieście. Autko rozgrzane. No i dziś godzina 5 coś koło -23 chcę mamę do roboty zawieść a tu d.... Autko nic nie ruszyło. Kilka razy rozrusznik i aku poszło się ....... .

Pasiorek robił za dawcę ale francuzy zrobili przekaźnik, który zapobiega nadmiernemu kręceniu rozrusznikiem lub gdy jest słaby aku. Poczekaliśmy chwile kilka razy pokręcił i lipa. Pasior do roboty z Dżozefem a ja z CLiaczem pod domem :( Dopiero przed 7 darowałem sobie akcje serwisową i przyniosłem aku do domu na prostownik. Jeszcze nie mogłem odręcić zabezpieczenia aku na dole bo blać mać jest 13 i tylko nasadowym, ale jakoś udało się za pomocą płasko-oczkowej 13 i 8 jako dźwigni.

 

Sprawdza się przysłowie nic na F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańskie auto odpaliło jak co dzień od pierwszego razu, jak na razie zima przegrywa.

Wczoraj reanimował :

1) VW Passat B5FL;)

2) VW Transporter :591:

3) Mercedesa BUSa:651:

 

A zasługa, to odpowiednie „kable” do rozruch – Produkcja Lukisio ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdza się przysłowie nic na F.

 

Fiat odpalił :)

Passek za 30 min będzie próba, wczoraj odpalił i dzisiaj tez chyba powinien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zasługa, to odpowiednie „kable” do rozruch – Produkcja Lukisio

Hehe :D No kabelki się przydają.

 

Fiat odpalił

Rok temu też CLio odpalało. Dziś niet.

 

Ładujemy aku :D Chyba przyjdzie czas na magiczną torebkę do aku :D

http://allegro.pl/item889421606_pokrowiec_ocieplacz_na_akumulator_45ah_60ah_70ah.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zapomniałeś dodać Krzysiu, że 1) to moje pasidło ;)

Tak, tak, po 20h postoju odmówił posłuszeństwa i kable z Makro nie dały rady.

 

Krzysiu przyjechał z dobrymi kabelkami to i poszło w sec.

 

Wczoraj przegoniłem w nocy do Olsztynka i nazad i dzisiaj na dotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba to nie aku :( A immo poszło się ...... Eh okaże się koło 12 jak podłącze naładowane aku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Passek po 3 dniowym przestoju za pierwszym razem zaklekotał, a i TICO po ponad tygodniowym przestoju pod chmurka też za pierwszym podejściem odpaliło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiejsza noc była cieplejsza tylko -20C passior odpalił za pierwszym dotykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na zbyciu G12?Chetnie odkupie:D

 

Spy photo z imprezy u Stuka.. Na ktora "niestety" nie zostałem zaproszony... Ale może to i lepiej.. W środku szanowny gospodarz i organizator imprezy..

 

1263921247_by_Saszlyk.jpg--Jak-bylo-na-imprezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile potrzeba tego specyfiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No się wyjaśniło. Mimo naładowanego aku auto nie chciało odpalić Immo daje o sobie znać, początki uszkodzenia moduły immo :( Drugi kluczyk na początku też nie chciał wskoczyć ale jakoś się udało. Przejechałem się troszkę i dopalał na dotyk, niestety zatrzymałem się przy monster garage i znowu immo. Zobaczymy co będzie jutro z rana mam nadzieje, że to tylko wina wilgoci w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tajemnicze foto z imprezy na stancji u Stifiego :

 

42de169771238845.jpg

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile potrzeba tego specyfiku

z literek. ale Krzysiek mówił że bedzie mial..

 

A to tajemnicze foto z imprezy na stancji u Stifiego :

Mogles sobie darować.. taki kiepski fotomontaz tymbardziej ze na gorze widac orginał.. wiem wiem wstyd ze nie pozapraszales Nas.. ale sadze ze raczej nikt by nie chcial sie znalezc na tej imprezce Twej:P:D

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Clio odpaliło. Co prawka było żonglowanie kluczykami ale się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, - 22,5C

20100126271.jpg

jadąc z córką do przedszkola wiele aut potrzebowało pomocy pomogłem dla sąsiada Opel Corsa PB 10 minut na kabelkach i nici. Cały czas tankował na NESTE i było ok ostatnio jedynie zatankował na SHELL i autko zamilkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś temperatura poniżej -20st. i oba odpaliły bez problemów, pasio jak zwykle, nexia po wymianie silniczka krokowego i niestety akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku to masz dobrego farat do "paliwa".

W firmie, której pracuje Nissan wczoraj miał wymieniony filtr paliwa – dziś znowu zabity filtr, wina paliwa tankowanego na St......... Dziś tankowaliśmy na stacji L.......... Mercedesa ON do pełna + 5 PB98 i w drodze do Gdańska zamarzło paliwo. Pech !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie dowiedziałem się, że jedyne nie chrzczone paliwo maja na stacjach NESTE oraz LOTOS ( jedyna ON arktyczna czy jakoś tak wojsko taką ma) źródło z Urzędu Kontroli Skarbowej. Ja osobiście latam na ON takiej z LOTOSU i jest oki plusem jednak jest to że autko stoi w garage nie ocieplanym w którym dzisiaj było tylko -5C. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności