Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Ok z góry dziękuje jak możesz weź aparat i strzel parę fotek. Jakby udało Ci się zdobyć VIN też byłoby miło

Byłem dzisiaj looknąć pare minut po 15, jutro wrzucę zdjęcia, bo brat ma na telefonie. Generalnie odradzam, ale jak mówiłem jutro obszerniejsza relacja ;) Oczywiście zdjęcie nr vin też zrobiłem ;) Auto jest powypadkowe (malowana tylna klapa, prawy tylny błotnik, maska, przedni zderzak i oba przednie błotniki, prawa przednia lampa jest nowa). Silnik pracuje równo, ale podejrzewam, że wiskoza do wymiany (piszczy jak cholera wiatrak). Chyba to wersja szwedzka, bo światła same się zapalają po odpaleniu auta i ma spryskiwacze reflektorów. W środku dosyć ładnie (może poza mieszkiem zmiany biegów), ale strasznie śmierdzi. Tylna klapa niestety się nie otwiera więc zdjęcia wlepki nie będę miał. Jutro z samego rana w pracy wrzucę zdjęcia i może przypomni mi się jeszcze kilka szczegółów ;)

 

Zgodnie z obietnicą pare fotek ;)

mc8bup.jpg

 

2113xoh.jpg

 

2ivgy0x.jpg

 

4k8hur.jpg

 

2zjm82c.jpg

 

25oxr44.jpg

 

23kvfye.jpg

 

2wnn5nt.jpg

 

30m4hft.jpg

 

2vrze34.jpg

 

2ld9j.jpg

 

erc0vp.jpg

 

143fgcp.jpg

 

I w sumie to tyle ;) Jakieś pytania?

Edytowane przez Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś nie wybiera się do Elbląga bo znalazłem auto na zamianę ale nie wiem co w nim siedzi czyli typowe sprawdzenie auta jak ktoś z kolegów z Elbląga mógłby go sprawdzić bym był wdzięczny

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C10575285.html

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=701186&postcount=251 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego że lepiesz szukać dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środek kapitalny na zewnątrz? Porażka jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padaka jakich wiele koledzy, wielkie graty dla Przemka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padaka jakich wiele koledzy, wielkie graty dla Przemka.

 

Z tego co pamiętam masz dostęp do danych auta po Vinie ?? Może wrzuć z ciekawości ile km w rzeczywistości ma ten passek ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo zero pytań :D Świetna robota jak dla mnie :D Napewno kolega Bogdan będzie Ci wdzięczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam masz dostęp do danych auta po Vinie ?? Może wrzuć z ciekawości ile km w rzeczywistości ma ten passek ??

No mam ale to kosztuje a na taką padałkę szkoda wydać nawet 1 grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no chyba że :) Z drugiej strony masz rację. I chyba zasada potwierdza regułe że nie ma co szukac aut w komisach ... Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki koledzy widzę że muszę śmigać tym co mam i zbierać kasę i z rok lub dwa to kupię od naszego dragona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok lub dwa to i ja ci sprzedam moją perełkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to spoko będzie wybór tylko boje się kupować od po..... hi hi złe wspomnienia

ale ty jesteś inny Arku dzięki .A twój sąsiad a mój kolega z pracy Jarek kupił paska kombi złotego ale nie mogłem się z nim połączyć może tobie się uda

Edytowane przez pasacik98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakaś padaka ten passacik i na spota dawaj go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny jest mi jakiś naprawdę zajebis^& serwis jeżeli chodzi o zawieszenie. Najlepiej coś w Olsztynie.

Coś jadąc na płytach wali mi w zawieszeniu do tego skrzypi jak cholera. Byłem w serwisie wybuliłem ponad 500 stów wymienili tuleje tylne przedniego zawieszenia dalej tłucze. Dlatego szukam jakiegoś naprawdę dobrego serwisu(ew. po diagnozie wymiane robiłbym u Palmowskiego). Niestety serwisowi jak nie pokażesz palcem co mają wymienić to kiche robią.

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku podjedź do Krysgumu na stację diagnostyczną. Mają szarpaki to większość wychwyci. Powiedzą i pokażą co jest. A za sprawdzenie osi płacisz 14zł lub nie :P Często sprawdzają za free i zapraszają na przegląd.

 

Ja u nich paskiem bo coś waliło. Mechanik nie mógł dojść co jest (sprawdzanie łyżką).

W Krysgumie byłem powiedzieli co i u swojego mechanika wymieniłem co trza. No i cisza jak na razie.

 

W Clio wymieniałem z Arkadym wahacze. Coś po wymianie waliło. Okazało się, że fabrycznie ktoś sworzni nie dokręcił na maksa. Dokręcili za free i autko przegląd przeszło bo akurat miałem za 2 dni robić.

 

A ogółem mechanika to u Jana Sternickiego na Gutkowie. Kilku z forumowiczów tam robi po za mną i są zadowoleni.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=23454

Na dodatek jeździ B6 i ma naszą wlekę forumową w garażu :D

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację podjade do Krysgumu. Mam u siebie w mieście dobrego mechanika... ale to takie wiesz sprawdzanie , a nóż to ... a nóż tamto. Chodzi mi o konkretną diagnostykę.

Najpierw wolałbym się przejechać z tym mechanikiem żeby wyczuł to, bo jest to takie specyficznie stukanie. No nic dzięki za info zadzwonie w pon i zobacze jak tam maja terminy.

To jest ten zakład za realem tak ?

Bo jezeli chodzi o szarpaki itd to mam u siebie kolegę który jest diagnostą więc wjeżdżałem podobniesz zawieszenie malina. Ale mi nie pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki koledzy widzę że muszę śmigać tym co mam i zbierać kasę i z rok lub dwa to kupię od naszego dragona

 

Ode mnie trzeba bylo brac:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację podjade do Krysgumu. Mam u siebie w mieście dobrego mechanika... ale to takie wiesz sprawdzanie , a nóż to ... a nóż tamto. Chodzi mi o konkretną diagnostykę.

Najpierw wolałbym się przejechać z tym mechanikiem żeby wyczuł to, bo jest to takie specyficznie stukanie. No nic dzięki za info zadzwonie w pon i zobacze jak tam maja terminy.

To jest ten zakład za realem tak ?

Bo jezeli chodzi o szarpaki itd to mam u siebie kolegę który jest diagnostą więc wjeżdżałem podobniesz zawieszenie malina. Ale mi nie pasuje...

W Krysgumie nie ma terminów. Wjeżdżasz na stacje bez problemu. Nie trzeba się umawiać. U mnie na przykład były głusze stuki. Okazały się amorki. A na stacji miały 70%. Po wyjęciu małym palcem wcisnąłem amorek i już nie wrócił. Nie był wylany ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności