Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

A on jest z olsztyna nie wiesz?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, on mieszka w Białymstoku, ale może wytłumaczyć ci mailowo, bądź telefonicznie. Zimol to pomocny chłop;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, widziałem dziś też w okolicach Uranii passata b5 (3B) czarnego, w sedanie z wlepą i rejestracja chyba NOL. Za fajerą siedziała kobieta, kto to?

 

Jeśli było to ok. 13 to pewnie moja żonka śmigała. Ale wtedy to blachy NSZ, wlepka w lewym dolnym rogu szyby i antenka na klapie!

Edytowane przez czarny110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli było to ok. 13 to pewnie moja żonka śmigała. Ale wtedy to blachy NSZ, wlepka w lewym dolnym rogu szyby i antenka na klapie!

to nie, to było ok 11 i wlepa była na klapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Lyju ( Krzyśku ) mijaliśmy się po 13.00 w Ostródzie na Mickiewicza. Namierzyłem Cię wcześniej na forum , a nie było okazji się spotkać . Piękny Pasio - pozdrawiam:kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, będziesz miał laptoka ze sobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał :) Tymczasem lecę dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia Lyju ( Krzyśku ) mijaliśmy się po 13.00 w Ostródzie na Mickiewicza. Namierzyłem Cię wcześniej na forum , a nie było okazji się spotkać . Piękny Pasio - pozdrawiam:kciuczki
Rowniez Pozdrawiam. Dzis bede na Spocie udalo mi sie wygospodarowac czas wiec bede na 100%. Jak bys byl dzis to bysmy sie spotkali a jak wrazie nie bedziesz to wyslij mi na PW swoj numer bo w Piatek lub Sobote bede caly dzien w Ostrodzie na Kajkowie u teściów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pilnie haka holowniczego do mojego paska. Musi być oryginalny z odczepianym na kluczyk hakiem, z chowanym gniazdem pod zderzak tak, że nie trzeba wycinać zderzaka z oryginalna instalacja do montażu z wtyczkami. Potrzebuję go jak najszybciej do czwartku. Może ktoś coś przyuważy to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Namierzyłem Cię wcześniej na forum , a nie było okazji się spotkać .

Ja to kolegę niekiedy kilka razy dziennie mijam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to kolegę niekiedy kilka razy dziennie mijam. Pozdrawiam

Czas się ujawnić:passatfan . Wlepa na klapę , mrugnąć światłami - klan passatomaniaków bardzo przyjazny:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas się ujawnić . Wlepa na klapę , mrugnąć światłami - klan passatomaniaków bardzo przyjazny

Kolega też z Ostródy ale jakoś nigdy nie mam głowy mrugnąć :)

 

Co do wlepy miałem kupić ale jednak w ostatniej chwili zrezygnowałem , z uwagi na inną wlepkę na tylnej klapie którą nakleje. Ostatnio nawet kolego się mijaliśmy pod MITRO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można mieć wlepkę na magnesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega też z Ostródy ale jakoś nigdy nie mam głowy mrugnąć :)

 

Co do wlepy miałem kupić ale jednak w ostatniej chwili zrezygnowałem , z uwagi na inną wlepkę na tylnej klapie którą nakleje. Ostatnio nawet kolego się mijaliśmy pod MITRO :)

Jak nie zauważyłeś ja mam dwie : 1 - forumowa , 2 - zrobiona specjalnie dla mnie przez firmę tunerską na 1 Tuning Show Toruń 2001r. To już 4 auto z tym diabełkiem ( wcześniej 3 golfy ):provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu jak coś więcej pod tym linkiem

Łukasz hak kupiony z allegro czekam na przesyłkę i montaż, a potem z łódka po mazurach za szczupakami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu daj linka który :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwa, zapomniałem poprosić Ciebie Łukaszu, żebyś mi na spocie fabię zvagował. Ostatnio zaczęła palić jak smok... nie wiem co jest przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka noga, proponuję pod pedał gazu cegłówkę położyć. Ostatnio tak poradziłem dla:drive: Dżozefa :zalamany::sindbad:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności