Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Edi ja dopiero w wigilie jadę do NMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtedy dopiero docenia się tył napęd

 

A jak tam docenianie tylnego napedu przy delikatnym zasniezonym badz z lekka warstwa lodu podjeździe?:gathering: Opowiedz nam o tym:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja tam turbinę zostawiłem choć również tam się ślizgałem wtedy i byłem świadkiem zdarzenia . Tył napęd to lipa i jest przereklamowany .

Mam lepsze miejsce na ślizganie niż real , dużo lepsze .

 

---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

 

Może wystartuje w niepassacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak tam docenianie tylnego napedu przy delikatnym zasniezonym badz z lekka warstwa lodu podjeździe? Opowiedz nam o tym

 

 

Stuku ma asa pod rękawem..... czyli łancuchy :D:P:):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I brak mocy oraz kilka worków kartofli w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak tam docenianie tylnego napedu przy delikatnym zasniezonym badz z lekka warstwa lodu podjeździe? Opowiedz nam o tym

 

Jeśli chodzi o ruszanie z miejsca to technika jest dość prosta - mniej gazu. Jeśli chodzi o trasę sprawa się upraszcza jeszcze bardziej. Wystarczy że zapodaje nieco wyższy bieg i każda góra dla mnie niestraszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ruszanie z miejsca to technika jest dość prosta - mniej gazu. Jeśli chodzi o trasę sprawa się upraszcza jeszcze bardziej. Wystarczy że zapodaje nieco wyższy bieg i każda góra dla mnie niestraszna.

 

Za dużo teorii malo praktyki. Jeździłem dwa lata rwd z asri i wiem ze kazda gorka w miescie jest straszna. I nawet jazda samym sprzeglem nie daje rezultaty jaki chcemy uzyskac, zostaje alternatywa, szkanie innej trasy:) I to nie ze nie umiem jezdzic, a to niesttey fakt rwd'owcow. Tak tak wiem kazdy chwali to co ma. Ojciec 4ry lata jezdzil rwd zjazd do garazu jest lagodny i ma spad polmetra i co roku wyjechać się nie dalo,trzeba bylo odśnieżyc. Bo tylko mielił, auto dobre nafaszerowane wszystkimi systemami, opony również dobre. Jazda na trasie w sniegu do przyjemnych też nie należy bo ciągle dupe rzuca. RWD jest fajny do zabawy owszem. Zima jedynie przydaje sie na parkingach i jak ktoś lubi driftowac sobie. Ale do jazdy zimą to jest pomyłka. Z kolei w innych porach roku i warunkach jest spoko. Przyczepnosc na starcie lepsza niż fwd z wiadomych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemów nie mam :) Jak pisałem wcześnie to moja drugia zima i jezdzi mi się bardzo dobrze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie rozwija większej prędkości niż 50 km/h to jest oki. Hehheheheheheheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja takich problemów nie mam Jak pisałem wcześnie to moja drugia zima i jezdzi mi się bardzo dobrze ...

 

Moze masz fwd? Albo 4 matic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy że zapodaje nieco wyższy bieg i każda góra dla mnie niestraszna.

zapraszam do mrągowa :D ;P górę na której mieszkam na pewno nie pokonasz spokojną jazdą i na wysokim biegu :D:))))) Prawda Arku ? :D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do mrągowa ;P górę na której mieszkam na pewno nie pokonasz spokojną jazdą i na wysokim biegu ))) Prawda Arku ?

Hmm. :D Przeszkoda nie mała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Edi jak ty tam wjeżdżasz?? Pamiętasz kolesia co rozwalił kobicie bramkę było to może ze 2 lata temu nadal jej nie naprawił. Stuku gwarantuje ci że swoją gwiazdeczką na tą górkę byś nie wjechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Edi jak ty tam wjeżdżasz?? Pamiętasz kolesia co rozwalił kobicie bramkę było to może ze 2 lata temu nadal jej nie naprawił. Stuku gwarantuje ci że swoją gwiazdeczką na tą górkę byś nie wjechał.

 

rozpęd na dole i nadzieja, że nikt nie wyjedzie z medyka ;)) ale i tak wole ganiać na około, tam pod mleczarnie i później w osiedle:)) teraz jak odśnieżałem podwórko to 2ch cwaniaczków przeceniło swoje możliwości i na 3\4 wysokości utkenli;)

A co do płotu ;) to już zmienili w tym roku:)))) A sprawcą był Krzyśka pracownik co na odśnieżarce pracuje:))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Edi jak ty tam wjeżdżasz?? Pamiętasz kolesia co rozwalił kobicie bramkę było to może ze 2 lata temu nadal jej nie naprawił. Stuku gwarantuje ci że swoją gwiazdeczką na tą górkę byś nie wjechał.

Ja pamiętam bo był to mój kierowca co odśnieżał i sypał mieszankę. Zamieliło się pod kołami i zaczął robić piłrety. Na koniec zrobił kozła do jej ogródka. Była to jego wina bo zawsze zjeżdża się z tej góry a nie podjeżdża odśnieżając.

Co do płotu wreszcie już ma. Zniszczyliśmy stary płot z siatki a kobita chciała najdroższy kuty. To tak jak byś rozwalił malucha a chcesz mercedesa.

Co do podjazdu pod tą górę to nie polecam trzymajcie się z dala.

Stuku jak padnie jakieś wyzwanie to daj mi najpierw znak to ją podsypiemy na maxa piachem :D;) a dasz radę.

Edytowane przez qqxczek51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s 16 Olsztyn - Ostróda dzisiaj rano - miodzio, droga czarna idealne warunki. W samej Ostródzie drogowcy chyba są dopiero w fazie zaskoczenia zimą i próbują odpalić sprzęt i ruszyć w drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu tak jak mówisz teściu coś tam wspominał. Do zobaczyska w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.s 16 Olsztyn - Ostróda dzisiaj rano - miodzio, droga czarna idealne warunki. W samej Ostródzie drogowcy chyba są dopiero w fazie zaskoczenia zimą i próbują odpalić sprzęt i ruszyć w drogę.

 

Drogi spoko:) CBR-CT srednia z trasy 103km/h :D

Quattro w akcji:

 

Maly placyk:

http://www.youtube.com/watch?v=_006r8c9pXk

 

I 0-100:

:P

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po ośmioletniej współpracy akumulator powiedział basta :633: wystarczy tej pracy –czas na wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do mrągowa ;P górę na której mieszkam na pewno nie pokonasz spokojną jazdą i na wysokim biegu ))) Prawda Arku ?

 

A ja dałbym radę ? Która to górka ?

Drogi spoko CBR-CT srednia z trasy 103km/h

No widzę tęsknotę za Q .

Ta to jest ta drobna różnica w napędach . Jak będziesz się tak bawić na tak małych placykach Tata może byś niezadowolony gdy ujży efekty na aucie .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności