Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie muszę zorganizowac kawalerskie w Bartoszycach i wiem że jedynie w Olsztynie mogę znaleźć atrakcje które przyjada na miejsce i tu moje w sumie pytanie czy znacie coś godnego po za Porzeczkową ? dokładnie potrzebuję dwie atrakcje na 2 godziny do Bartoszyc jak ktoś wie to dajcie namiar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.kortowo.pl/ <- wydział prawa polecam ;)

 

to odnośnie mojego pytania ? jeżeli tak to sory ale nie rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.kortowo.pl/ <- wydział prawa polecam

Stuku kolega nie potrzebuje jeszcze adwokata lub Pani adwokat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam jednego kolesia.. jeździ mercem... cały czas o sukach gada... pewnie al... o... stuku już się tu wypowiedział... no to więcej nie pomogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuku jak zwykle nie zakapował o co kaman hehehehehehehehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź na wp.pl czat i wszystkie logi w innym kolorze to prawie same laski za kasę przecież to takie proste czasami możesz trafić na dwie powodzenia bo jeśli chcesz bez kasy to nikt ci nie dam swoich numerów no chyba że stuku ma coś może ?........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie tylko co będzie jak zadzwonie przyjadą a tu pasztety że masakra ? dlatego pytam czy ktos się nie oriętuje w sprawie dwóch ładnych dam

 

tam zaraz gdyby ;p worek na leb i za kawalerskie ;p ;-)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tam zaraz gdyby ;p worek na leb i za kawalerskie ;p ;-)))))

 

to ma być kulturalne kawalerskie pod gołym niebem dla 26 osób tak że tancerki MUSZĄ być ładne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtku,wątpie aby panie z porzeczek lub innej ulicy tańczyły one tylko sie.....!ale jak chcesz to sie dowiem dokładnie !tylko bez domysłów ja tam nie pracuje hahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wojtku,wątpie aby panie z porzeczek lub innej ulicy tańczyły one tylko sie.....!ale jak chcesz to sie dowiem dokładnie !tylko bez domysłów ja tam nie pracuje hahah

 

z góry dzięki a co do tańczenia to na moim kawalerskim 6 lat temu tańczyły właśnie dwie panny z Porzeczkowej (do dziś wszyscy je wspominają i podkreślaja że to było najlepsze kawalerskie w ich życiu ) ale teraz podobno knajpa i panny sie popsuły dlatego pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec sytuacja przedstawia sie tak:znalazłam 2 dziewczyny które zatańczą z bajerami wiec chyba mały striptiz wchodzi w grę :)lecz suma 2 dziewczynek na 2 godzinki z dojazdem kosztuje 1300zł po rabacie :)w innych miejscach są tez dziewczyny ale tylko jedna tańczy na całą agencje wiec nie bardzo chcą je puszczac na takie imprezy,z tego co sie dowiedziałam taniej juz nie znajdziesz.jak bedzie ci pasowało to dam ci namiary na gościa.

Edytowane przez aneczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiec sytuacja przedstawia sie tak:znalazłam 2 dziewczyny które zatańczą z bajerami wiec chyba mały striptiz wchodzi w grę :)lecz suma 2 dziewczynek na 2 godzinki z dojazdem kosztuje 1300zł po rabacie :)w innych miejscach są tez dziewczyny ale tylko jedna tańczy na całą agencje wiec nie bardzo chcą je puszczac na takie imprezy,z tego co sie dowiedziałam taniej juz nie znajdziesz.jak bedzie ci pasowało to dam ci namiary na gościa.

 

wreszczie jakieś konkrety :) bardzo dziękuję i poproszę o namiar na PW :)

 

P.S. szkoda że nie moge dać + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

słuchajcie chciałem was ostrzec przed tym typem "lukaszkulfi"

to zwykła szmata który umie tylko ludzi robic w Ch...ja!!

nie rade robic z tym oszustem i złodziejem zadnych interesów!

ja zrobiłem raz z tym typem interes i jestem w plecy ponad 2 tys zł

i juz ponad rok nie moge odzyskac tej kasy!!UWAZAJCIE to złodziej oszust i kawał ch...ja

 

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

 

Aha i nie wierzcie w zadne słowo tego typa!!

on tylko umie kłamac i krasc!!

zancie mnie i wiecie ze nie pisał bym takich rzeczy jak by to nie była prawda!!

pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś więcej powiesz na spocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróćiłem z weekendu w Stegnie :D Pogoda jak na zamówienie. Panowie ważne info - jeśli ktoś się wybiera nad Morze zapraszam do siebie na priv - dzięki radyjku + CB udało mi się ominąć dwie fale korków - pierwszy z samej Stegny (ciągnał się od Krynicy), drugi od samego wlotu z Nowego Dworu do samej 7 który leciał do samej obwodnicy (kilka km dalej i jedzie się momentami nieciekawymi drogami, ale zaoszczędzony czas i paliwo to rekompensują)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróćiłem z weekendu w Stegnie Pogoda jak na zamówienie. Panowie ważne info - jeśli ktoś się wybiera nad Morze zapraszam do siebie na priv - dzięki radyjku + CB udało mi się ominąć dwie fale korków - pierwszy z samej Stegny (ciągnał się od Krynicy), drugi od samego wlotu z Nowego Dworu do samej 7 który leciał do samej obwodnicy (kilka km dalej i jedzie się momentami nieciekawymi drogami, ale zaoszczędzony czas i paliwo to rekompensują)

Tak samo Dżozef miał :D Gościu CB radiowców kierował skrótami. Bez korków i szybko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś więcej powiesz na spocie?

arku dzisiaj na spocie mnie nie bedzie bo jestem w niemczech!!

jak przyjade po polski to sie odezwe i powiem wam wiecej o tym typie!!

Pozdrawiam z niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ASO VW po próbie naprawy i trzech wizytach reklamacyjnych w końcu opanował trudną sztukę naprawy hamulców. Udało się ekspertom znaleźć przeciek w wężyku. Auto służbowe już sprawne. Tylko miesiąc przepychanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle nieźle wywalić ich w powietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności