Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

a to wszytsko przez Stuka!!!!

 

bcd077e630df3fb8.jpg

 

taki wielkie hura bura niby z niego :D

 

96dbc562ebdfb49f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Panowie ja tu widzę że Pan Kierownik najwięcej wypił wooooooody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał qqxczek51 Zobacz post

SPRZEDAM SWOJEGO PASKA

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74425

Jaki powód sprzedaży? Na co się przesiadasz

 

Ja lubię odświeżać modele więc szukam B6 co prawda przywiązałem się do swojej blondynki i dopracowałem ją już dośc dokładnie i ciężko będzie się z nią rozstać. Zobaczymy jeśli znajdzie dobre ręce i dobre pieniądze których jest wart to się pożegnam jeśli nie to będę robił kolejne mody w swoim aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię odświeżać modele więc szukam B6 co prawda przywiązałem się do swojej blondynki i dopracowałem ją już dośc dokładnie i ciężko będzie się z nią rozstać. Zobaczymy jeśli znajdzie dobre ręce i dobre pieniądze których jest wart to się pożegnam jeśli nie to będę robił kolejne mody w swoim aucie.

 

Krzysiu B7 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej Panowie ja tu widzę że Pan Kierownik najwięcej wypił wooooooody.

 

Właśnie problem w tym , że najmniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On tylko opowiadać potrafi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuku ją znajdzie i unieszkodliwi niech dadzą mu tylko szansę

 

---------- Post added at 14:49 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

 

A może ktoś chce Stuka z interesu wysadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć tylko tyle że nie ma powodu do paniki. W Olsztynie wszystko jest OK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stuku ją znajdzie i unieszkodliwi niech dadzą mu tylko szansę

Jak na kierownika przystalo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Olsztynie wszytko Ok bo kierownik jest na miejscu , lub dlatego że jak na niego popatrzyli bandyci to stwierdzili że sam tą firmę wykończy . hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH mam do was pytanie odnośnie wahaczy do PASSKA (przyszedł ten dzień kiedy trzeba je zmienic:dolamam:dolamam:dolamam:dolamam ) I teraz mam dylemat przeczytałem forum ze 100 razy albo i wiecej i nadal nie wiem jakie wahacze kupic jedni polecaja febbi inni Lamfordera a jeszcze inni TRW co mam kupić bo nie chce wydac pieniedzy i sie martwic ze po 20 tys km cos zacznie pukac:diablica:diablica:diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH mam do was pytanie odnośnie wahaczy do PASSKA (przyszedł ten dzień kiedy trzeba je zmienic ) I teraz mam dylemat przeczytałem forum ze 100 razy albo i wiecej i nadal nie wiem jakie wahacze kupic jedni polecaja febbi inni Lamfordera a jeszcze inni TRW co mam kupić bo nie chce wydac pieniedzy i sie martwic ze po 20 tys km cos zacznie pukac

 

Najlepie wydaje mi sie ze lemforder:) choc reszta tez spoko powinna byc. Wazne by kupic orginaly a nie jakies podjebki tylko ze znaczkiem LMF;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez tak mysle ogladam te wahacze ale boje sie zeby nie kupic podróbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wahaczy to nikt nie wie jakie będą dobre :D Ja kupiłem w zeszłym roku komplet SWAGa za 1300 zł i na razie jestem zadowolony, ale jak długo jeszcze będę szczęśliwy to nie wiem :D Ilu użytkowników tyle opinii. Ja zasugerowałem się opinią kolegi, który pracuje w sklepie motoryzacyjnym i sam jeździ A6 na SWAGach. Na pewno jak kupisz Lemfordera to będziesz pewny, że masz dobre wahacze, ale czy warto wydać tyle kasy za samą nazwę? Tego nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem czemu wam się te wahacze sypia:D

Ja jak miałem passka po roznych drogach jezdzilem caly czas byl zglebiony,najpierw gwint pozniej amory sport +springi i na 17stkach jezdzony, przejechałem nim około 40tys km i wahaczy nic nie tykałem:D A co czytam na forum to niektórym po 20tyskm na ori zawieszeniu padaja;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
forum to niektórym po 20tyskm na ori zawieszeniu padaja;p

Karolu tak. Ja na stacji amorek ma 70-80% na stacji a w rzeczywistości padnięty to wahacze lecą.

Co do SWAGa to z prawej strony 4 SWAG i od czerwca odpukać nic.

 

W poniedziałek jadę do mechanika bo coś puka ale to nie wahacze i amorki bo nowe. Ewentualnie źle za kontrowane amorki. Zobaczę w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na stacji amorek ma 70-80% na stacji

 

Pomiar ze stacji mozna sobie schowac w du**. Niestety bo to nie powinno w ogole byc dopuszczane do uzytku wystarczy inne cisnienie w oponach i zaraz inne wskazania nie mowiac juz o reszcie podzespolow. Dlatego wg mnie samemu trzeba 'czuc' prace amorkow i czy przypadkiem nie zmoczyly sie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomiar ze stacji mozna sobie schowac w du**. Niestety bo to nie powinno w ogole byc dopuszczane do uzytku wystarczy inne cisnienie w oponach i zaraz inne wskazania nie mowiac juz o reszcie podzespolow. Dlatego wg mnie samemu trzeba 'czuc' prace amorkow i czy przypadkiem nie zmoczyly sie

Prawda, potwierdzam :) Tak naprawdę dopóki ich nie wyjmiesz to nie jesteś pewny czy są ok. Z ojca paszczakiem byłem i około 70-80% wychodziło na przodzie. Wyjęte nie odbijały :P i siadły całkowicie. Tak to z nimi jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ma 167 z czego ponad 50tyś po Polsce i jest wszystko wporzo ..... nic nie puka, stuka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności