Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

czyli "ich" paliwo nie jest złe? ryzyko jest u pośrednika,tak? słyszałem już tyle urban legends o jakości Rosyjskiej benzyny że aż zastanawiałem się czym oni jeżdżą :D

 

Ja tankowałem na LUKOILu Pb98 i Pb95. Paliwo czyste i bez zastrzeżeń. Jak chcesz kupować od kogoś to lepiej niech to będzie zaufana osoba. U nich dalej są stację no name gdzie można zalać Pb92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławku dobrze że jesteś cały ... Jak po pożarze ?? Już coś wystawiłeś na allegro ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tankowałem na LUKOILu Pb98 i Pb95. Paliwo czyste i bez zastrzeżeń. Jak chcesz kupować od kogoś to lepiej niech to będzie zaufana osoba. U nich dalej są stację no name gdzie można zalać Pb92

o pośredników się nie martwię. osobiście tankuję Pb95 po Rosyjskiej stronie. pytanie zadałem, ponieważ chciałem usłyszeć głosy spoza, nazwijmy to, mojego otoczenia.

nie chce zwyczajnie aby ktoś miał kłopoty z autem, kiedy zaproponuję mu zatankowanie Rosyjskiej benzyny :) a jak już mówiłem, różne opowieści krążą w eterze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sławku dobrze że jesteś cały ... Jak po pożarze ?? Już coś wystawiłeś na allegro ?? :P

Ba sam byłem z tirem :P i mam fanty w domku jak coś Stuku potrzebujesz to dawaj znać :)

 

P.S Sławek na magazynie nie robi :P on tylko im polecenia wydaje :P W końcu człowiek z biura ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wkradł się mały błąd, jedno z moich zdjęć to VT

 

Klekot, ale bycie na tej liście zobowiązuje do bywania na spotach;P a Ciebie jeszcze nie widziałem :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klekot, ale bycie na tej liście zobowiązuje do bywania na spotach;P a Ciebie jeszcze nie widziałem

 

Edi z tego co pamiętam raz chyba był, przyjechał rowerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro raz i na dodatek rowerem to się nie liczy , takie jest moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edi z tego co pamiętam raz chyba był, przyjechał rowerem.
Skoro raz i na dodatek rowerem to się nie liczy , takie jest moje zdanie .

 

E no raz.... raz to można przypadkową kobite zaliczyć na chodniku :D:P:)))) Przemek dobrze prawi! :)) jak rower nie miał wlepy to się nie liczy :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E no raz.... raz to można przypadkową kobite zaliczyć na chodniku :P )) Przemek dobrze prawi! jak rower nie miał wlepy to się nie liczy :P

ile razy mam mówić, że jak furę załatwię to przyjadę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile razy mam mówić, że jak furę załatwię to przyjadę

gdzie mieszkasz, przyjade po Ciebie jak nie masz fury :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie mieszkasz, przyjade po Ciebie jak nie masz fury

P-WO ;) ale dziś i tak nie mogę - nauka :( 4 biologie jutro mamy więc pewnie "tramwaj" będzie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P-WO ale dziś i tak nie mogę - nauka 4 biologie jutro mamy więc pewnie "tramwaj" będzie

 

Nauka nie zając, ja się tyle uczyłem i co?? i rok zawaliłem .... poza tym szkoła średnia to pikuś i godzina Cie nie zbawi ;P to gdzie się ustawiamy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nauka nie zając, ja się tyle uczyłem i co?? i rok zawaliłem .... poza tym szkoła średnia to pikuś i godzina Cie nie zbawi ;P to gdzie się ustawiamy ??

za tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za tydzień

.... za tydzień 4 W-Fy będą ;P ;] dobra looz nie namawiam ;P ucz się;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... za tydzień 4 W-Fy będą ;P ;] dobra looz nie namawiam ;P ucz się;P

spokojnie, na przyszły tydzień mam już spr zapowiedziane i dopisać nie mogą, a wtorek jest pusty :D

P.S Jak rowerem się nie liczyło to cudzym paskiem też pewnie nie będzie :D

Edytowane przez Kleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na co na passata b6 zapewne lub jakiegoś Tuarega ew Turana. Brać Krzysia strzała warta tych 30 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności