Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego odbierając z salonu nówkę od razu niech przyjdzie sprzedawca z czujnikiem z warsztatu i obada samochód. Ja inaczej bym nie zrobił , albo bym nie odebrał samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowko:Sławek wszystkiego co najlepsze!!!

Trudno przez te śniegi dostać się na spota. Pytanie do Karola - miałeś kolego gwinta w swoim pasku? Znajomy namawia mnie do zamiany zawieszeń moja seria za jego gwint- potrzebuję opini - rodacy pomóżcie ( dodam że zamieniłem już swoje felgi MAM 17'' NA TOMASON TN1 18''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławku sorka, że spóźnione, ale najlepszego :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Karola - miałeś kolego gwinta w swoim pasku? Znajomy namawia mnie do zamiany zawieszeń moja seria za jego gwint- potrzebuję opini - rodacy pomóżcie ( dodam że zamieniłem już swoje felgi MAM 17'' NA TOMASON TN1 18''.

 

Miałem gwinta KW Variant 1 , beton jak ch**. Taczka ostra.na 1stkach i orzy wieksyzm profilu bo 50 przy 215 wszystko było czuć . Każdą wypustke na jezdni, po dziurach bez wkur**** się nie dało przejechać wszystko trzeszczało itp.

Zależy jakie gwinta Ci oferuje, bo podobno ten co ja miałem to jeden z twardszych. No ale jeśli chodzi o jazde nie patrzać na reszte wkurzajacyh czynnikow jak trzeszczace plastiki itp. To jezdzilo sie bajecznie. Mimo slabych opon trzymał sie rewelacyjnie. Nie odklejal sie od drogi. Potem zalozylem springi eibacha -30mm i amorki mts wrażenia podobne z jazdy, natomiast komfort i samopoczucie dużo lepsze. Nie trzeszczało nic itp. Więc jak mówie zalezy jaki to gwint..

A co do jazdy to Stuku jechał ze mną od Elbląga do Olsztyna to nie co może powiedzieć jako osoba bezstronna o właściwościach jezdnych na springach i amorkach sportowych. A na gwincie jeszcze klei sie bardziej..

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, muszę powiedzieć że mimo twardości właściwości jezdne "czarnej suki" były zajebiste. Jedyne co tak naprawdę zaczynało tracić przyczepność to opony ale to była już ekstremalna sytuacja.

 

Sam miałem okazję przejechać się Sikorskiego w Olsztynie. Zupełnie inna bajka... Mimo że czuje się każdą dziurę to auto jedzie jak przyklejone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stifii . Muszę sam pokombinować. Powiedzcie jak w tym cholerstwie przyznać punkt pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie jak w tym cholerstwie przyznać punkt pomógł.

W regionalnych i ot nie można :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz:583: choć to też pomoc. Do zobaczenia na spocie, może w końcu się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz, jeszcze raz dzięki za pomoc.... poduchy nie świrowały w drodze do nmr i mam nadzieję, że prędko zagrywka się nie powtórzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikt kupić filta powietrza nówka MANN'a do Passka . Mam też dywaniki welurowe czarne z granatowa/niebieska obrysówka dookoła, oczywiście oryginalne VW, jedyny minus to że mam jedynie 3. Brak dywanika kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stifi no nie wiem czy Stuka można nazwać bezstronnym . On sie przecież na jeździe nie zna zbytnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stifi no nie wiem czy Stuka można nazwać bezstronnym . On sie przecież na jeździe nie zna zbytnio

:gathering:akrapovic-fireblade.gif

 

 

Dzięki Łukasz choć to też pomoc. Do zobaczenia na spocie, może w końcu się uda.
udało mi się znalezc stare fimy ze zlotu także możesz zobaczyc mniej wiecej jak auto zachowuje sie na zakretach na sport zawiasie

 

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:D

No no konkret:D

'Arek nie po oczach'

 

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gwiazdy internetu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 08:48 ----------

 

Krzysiu :!::D Wszystkiego najlepszego :happybday:

 

Dużo źrebaków pod maską

:on:, niskiego spalania:provw::tankujemy: i krótkiego hamowania:drive::509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Krzyś :happybday::urodziny::zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności