Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Oo i kto przemowil w koncu

Czemu juz Johnny II nie masz? A wiem za szybko jezdzisz i nie nadarza zbierac sygnalu ;P

 

Ja tam mam Johnny II i jestem mega zadowlony co mam slyszec to slysze;P

 

sesja się zbliża.... i mam zap*** na uczelni, brak czasu na wszystko:( Johnny jest brata, ale tak się stało, że przez św. latałem audi i miałem tam johnnego II.... po sw jechalem do Olsztyna, Audi gdzieś pojechało i ze sprintera wytargałem III ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem nowym forumowiczem posiadam od niedawna B5 planuje na lato kupic felgi aluminiowe z letnimi oponami moze ktos z W-M posiada na sprzedaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich jestem nowym forumowiczem posiadam od niedawna B5 planuje na lato kupic felgi aluminiowe z letnimi oponami moze ktos z W-M posiada na sprzedaż ?

 

Jakie Cie fele interesuja? Jak chcesz to mam z audi ori 17stki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dasz mi na gg (10181268) jakis link jak mniej wiecej te felgi wygladaja/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich jestem nowym forumowiczem posiadam od niedawna B5 planuje na lato kupic felgi aluminiowe z letnimi oponami moze ktos z W-M posiada na sprzedaż ?

 

Witam forumowicza z Kętrzyna. Wstaw swojego passak do działu "Mój Passat". Już 3 forumowicz z Kętrzyna, a jak wstawisz passka to może nawet go znam :luka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak autka opaliły dziś? Przy -23 za pierwszym podejściem :D Zarówno pasior jak i francuska myśl techniczna CLio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jak autka opaliły dziś? Przy -23 za pierwszym podejściem Zarówno pasior jak i francuska myśl techniczna CLio

fabia lekko a astra jak zwykle niet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w nocy -24, teraz -18. Passat po 3dniowym postoju zapalił "od dotknięcia", co mnie bardzo cieszy.:D

Oplowska myśl technologiczna w wersji koreańskiej od godziny reanimowana i jak na razie aku zdechł a ona dalej nie gada;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oplowska myśl technologiczna w wersji koreańskiej od godziny reanimowana i jak na razie aku zdechł a ona dalej nie gada

Masz na myśli Nexie? Bo u wujasa też odpaliła :D Ale pasior w pogotowiu stał obok z kablami w razie czego :P Tylko, że ona w zeszłym roku dostała nowy ak, przewody WN i świeczki. Jak to dobre w benzyniaku to musi odpalić o ile paliwko jest w baku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dasz mi na gg (10181268) jakis link jak mniej wiecej te felgi wygladaja/

tak one wygladaja:

p3140284.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Nexia:D Cewka iskrzy od jakiś 5lat i stary jej nie wymienił, więc teraz są problemy. Właśnie idę ją paskiem pociągnąć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś aku wymieniała a dalej by świrowała polecam wymienić silniczek krokowy :D Wyjas tak rok przed wymianą aku się męczył na no ładował aku wsiadał do auta. Pojeździł 2-3km zatrzymał się pod robotą i już nie odpaliła. Po wymianie silniczka krokowego ulga niesamowita :D Właśnie był u mnie i tak podpowiedział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po krzyku. Pasio dał radę i Nexia odpalona:)

 

Jakbyś aku wymieniała a dalej by świrowała polecam wymienić silniczek krokowy Wyjas tak rok przed wymianą aku się męczył na no ładował aku wsiadał do auta. Pojeździł 2-3km zatrzymał się pod robotą i już nie odpaliła. Po wymianie silniczka krokowego ulga niesamowita Właśnie był u mnie i tak podpowiedział

 

Dzięki:) Przekażę staremu. Jak jest do -10 to odpala ładnie. Nex ma ok.300tys nalatane, więc ma prawo czasem zachorować;)

A poważnie to jak dbasz - tak masz:p Jak znam swojego starego to pewnie w zbiorniku litr benzynki się buja, bo szkoda mu więcej zatankować jak na LPG pomyka:mad:

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i łopel tyż już odpalony :D 30 minut stania na słońcu i odpalił ;)

 

P.S. Ale zmarzłem ;/ -19stopni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Ale zmarzłem ;/ -19stopni

Ja właśnie wychodząc z psem spotkałem sąsiadów z klatki obok szukających osób z kablami aby odpalić :D No nic pomyślałem trzeba poratować sąsiadów :D I tak więc 3 autka dzięki mnie dziś odpaliły :D Vectra C 2,2 diesel, Fiat UNO 1.0 benz i Toyota Auris :D Prądu użyczyło służbowe auto kolejnego sąsiada Opel Zafira :)

 

Kabelki 16mm2 + dobre krokodylki dają radę nawet w największy mróz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze co niektórzy z małymi problemami. Ja rano o 5:00 skończyłem pracę na zewnątrz -22C autko odpaliło od pierwszego podejścia. Dnia poprzedniego służbowo pojechałem VW Transporterem do Działdowa. O 22 byliśmy na miejscu temp około -18C po około godzinie od postoju odpalamy i, silnik w busie pracował około 5 minut i nagle zamilkł. Kierowca próbuje auto reanimować i po około 30 minutach starań poddaliśmy się. Trzeba było zalać do baku preparat do diesla i 3 godzinny postój w ciepłym garażu dał pozytywne rezultaty. Auto odpaliło za pierwszym podejściem. Co do jakości naszego paliwa a tym bardziej sprzedawanego na ORLENIE nie będę się już wypowiadał bo tyle epitetów co dzisiaj na nich posłałem ... Teraz odpoczywam bo dzisiaj kolejna ciężka nocka miejmy nadzieję bez przygód. PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 6 rano po pracy mój Merc odpalił od pierwszego. Co do Paliwa Arku naprawdę jestem zdziwiony bo na Orlenie mało kiedy spotkałem się ze złymi opiniami. Żeby było ciekawiej całą zimę latam na paliwie z Neste, LPG czasem Orlen itp i jakoś nie miałem do tej pory większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eby było ciekawiej całą zimę latam na paliwie z Neste

Ja team też na Neste tankuje drugą zimę i nic wsio ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do jakości naszego paliwa a tym bardziej sprzedawanego na ORLENIE nie będę się już wypowiadał bo tyle epitetów co dzisiaj na nich posłałem

 

zgadzam się VERVA ch*a warta... sprintery zalane pod korek nie zagadały rano.... pompka nie podawała diesla.... po godzinie nagrzewania zbiorników sukces, udało się ...

 

Passat bez problemów... pół zbiornika zwykłego diesla... i zaklekotał :P jadę zaraz zalać arktycznego ON...

 

w nocy termometry pokazywały u mnie -24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności