Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa Olsztyn - Morąg : wprawdzie 50km/h w porywach 60 ale tragedii nie było. Ku zaskoczeniu w Olsztynie zero piaskarek itp a przed Morągiem aż 2 :)

p.s najbardziej w Olsztynie smieszyło mnie dzisiaj techniki jakie posiadają inni związane z ruszaniem przy takiej nawieżchni. Czyli 1, i w pizd... samochód stoi praktycznie w miejscu a pod kołami robi się powoli lodowisko ...

 

p.s rano cyknął od pierwszego ;)

Edytowane przez Stuku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli 1, i w pizd... samochód stoi praktycznie w miejscu a pod kołami robi się powoli lodowisko ...

 

Stuku widzisz.... masz ESP i nie masz takich problemów ;P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o zimowej jezdzie , w końcu można polatać autem. Jak jezdziłem dziś po Olsztynie to odniosłem wrażenie jakby wszyscy stali tylko ja się poruszałem . hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

normalnie na uczelnie przed 8 jade 15 minut.... dzisiaj jechalem 35

 

To Ja tak miałem w poniedziałek, jak spadło troszkę śniegu w niedzielę i chwycił lekki mróz. Wyjeżdżam z domu jak zawsze, czyli o ~7.10. Zawsze mam czas żeby zajechać po drodze do sklepu po prowiant i jeszcze spokojnie wejść do roboty, przebrać się i zaparzyć kawę, aaaaaaaale nie tym razem :D Wyjeżdżam standardowo i co widzę... piękną czarną drogę, zero lodu, wsio albo się roztopiło albo zostało posypane przez wspaniałych drogowców ;) No, ale oczywiście kierowcy są zapobiegliwi i jadą 30 km/h. Jak normalnie łapię się na zieloną falę tak teraz musiałem na każdych światłach stawać :D W pracy byłem o 7.40 bez prowiantu.

No i oczywiście prawie zawsze jak wyjeżdżam spod domu to musze trafić na starego dziada, mende pierd**oną w Golfie 3 kombi koloru butelkowej zieleni. Czy kwiecień, czy Lipiec czy cholerny Grudzień, on zawsze qrwa jedzie 40 km/h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mi również zarówna cliacz jak i pasiorex

Przemek kiedy na real sie wybierasz? Można już dawać czadu Będąc po realem ludzie na letnich piruety kręcili

Ja dziś autko odebrałem i trochę ostrożnie jeździłem gdyż ..................................... ludzie mnie blokowali hehe

 

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

 

Ja dziś jezdziłem bartąg złota z kolegą co ma subaru impreze i było bosko . Mam najszybsze auto w mieście . Chętnie bym dziś stanął na tej trasie z panem z corvety który mi ryczał i podpuszczał na światłach . Dziś bym mu pokazał gdzie jego miejsce w szyku .

I to jest powód dla którego uwielbiam zimę . Znów można się ślizgać .

HURRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stuku widzisz.... masz ESP i nie masz takich problemów ;P :P

 

Heh też prawda, nie mówie że nie. Niestety moje auto nie posiada ESP i to jest jego druga zima bez esp ... Mimo wszystko powodu do płaczu nie mam i da się jezdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe komu dzisiaj auto znowu psikusa sprawi. Ja o 4 rano -13C i odpalił za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe komu dzisiaj auto znowu psikusa sprawi. Ja o 4 rano -13C i odpalił za pierwszym razem.

Po raz kolejny oba auta zagadały bez szemrania przy -12 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojj jeszcze spi ;P zaraz ide go obudzić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę właśnie dziś moje odpalić stało na dworze zobaczymy czy zamruczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja idę właśnie dziś moje odpalić stało na dworze zobaczymy czy zamruczy

Nie ma opcji aby nie odpaliło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh też prawda, nie mówie że nie. Niestety moje auto nie posiada ESP i to jest jego druga zima bez esp ... Mimo wszystko powodu do płaczu nie mam i da się jezdzić

 

kto ukradl..? skoro druga jego zima bez esp, mniemam ze 3 lata temu ow auto mialo to ustrojswto zwane esp, a malym offtopem edku esp przy ruszaniu nic nie pomoże;p wtedy asr przejmuje paleczke;p wiem wiem w pasku ze jest napis esp ale wylaczajac go wylacza sie esp i asr;p niestety nie ma mozliwosci oddzielnego wylaczenia ich w pasku..:P:D

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto ukradl..? skoro druga jego zima bez esp, mniemam ze 3 lata temu ow auto mialo to ustrojswto zwane esp, a malym offtopem edku esp przy ruszaniu nic nie pomoże;p wtedy asr przejmuje paleczke;p wiem wiem w pasku ze jest napis esp ale wylaczajac go wylacza sie esp i asr;p niestety nie ma mozliwosci oddzielnego wylaczenia ich w pasku..:P

 

marudzisz :D:P ja tam mam eespe :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odpalił za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj odpalił za pierwszym razem.

Hehe aku doładowane to i autko ruszyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również to samo ale B6-tki mają to do siebie ,że nie wiadomo czy odpalam przy -20 czy przy 30stopniach na plusie zawsze mam wrażenie ,że silnik wyleci przodem :D

 

W Ostródzie chu^& nic nie robią! Nic ! Po prostu to jest jedna wielka żenada to co oni robią ani jedna piaskarka ślizgawa a do tego mistrze za kierownicą jak to napisał kolega Łukasz

Czyli 1, i w pizd...

:D i mamy lodzik na drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamelduję że mi nie chciał odpalić . Przyczyną nie był słaby akumulator tylko moje lenistwo miałem paliwa na 40 km i nie chciało mnie się już na stację ruszyć . Więc ono też się rano nie chciało ruszyć i se przymarzło . Juz jeżdzę i odrazu stacja i tankowanie by nie miał jutro rano wymówki .

Pozdrawiam .

Ps. Fajnie dziś się można ślizgać oj fajnie , aż dusza się raduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. Fajnie dziś się można ślizgać oj fajnie , aż dusza się raduje.

 

tylko turbiny nie zostaw pod realem :D:P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko turbiny nie zostaw pod realem :D:P

 

Wtedy dopiero docenia się tył napęd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wam powiem to wam powiem... do Mrągowa jechałem 1h i 30min.... korek, że głowa mała... a w Mrągowie widok jakby żaden pług nie jeździł ....

 

Arku nie wiem kiedy będziesz jechał, ale uważaj na skrzyżowaniu na Wole.... bo mnie poniosło na kętrzyn :P taka ślizgawka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności