Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze za tą kasę Olsztyn zorganizuje sobie lepsze picie pod opłatek :D

 

Stuku tu nie chodzi o kasę tylko o odległość.

Znalazłoby się paru chętnych którzy by pojechali ale trochę za daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę Sławek z wielka chęcią bym zawitał na imprezkę którą organizuje Zyndram ale wiadomo odległość. Ten kto był na ogólnopolskim wie jaką dobrA duszyczka jest kolega Zyndram. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhh.... a my ze Stifem i Ania kulturalnie popiliśmy ;P :) i też jest dobrze:P

 

dobranoc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stuku tu nie chodzi o kasę tylko o odległość.
ale wiadomo odległość.

 

panowie. ale o czym jest rozmowa. czy ja wam mowie ze kazdy ma swoim autem przyjechac??? przeciez ktos z was napewno ma ropociaga. 4 osoby do auta, tempomat na 100km/h i spalanie 6,5 litra.

 

Szczerze za tą kasę Olsztyn zorganizuje sobie lepsze picie pod opłatek

 

to moze ogolnopolski tez sobie sami zorganizujecie. bo taniej i kolo domu.

Stuku tu chodzi o to zeby nie wpasc w bloto, a zwlaszcza zeby nie pobrudzic plaszcza. chodzi o spotkanie kolejny raz ze wszystkimi. zeby nasze spoty nie konczyly sie tylko na jednym spotkaniu raz w roku.

 

jak czasi organizowal spota w "muzeum wsi lubelskiej: (chyba tak to sie nazywalo) to z lodzi pojechalo kilka autek, zeby spotkac sie poraz kolejny z braatnimi duszami.

 

bo jechac po to zeby wpier... kielbaske i napic sie piwa, to oczywiscie ze sie nie oplaca.

 

reasumujac. chyba za pozno was opier..... bo moglem to troche wczesniej zrobic i tak byscie mieli jeszcze czas na szybka decyzje. a tak juz lipa. kasa wplacona, miejsca zaklepane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyndram nie złość się na to co wypisuje Stuku taką ma naturę, a w sprawie opłatka powiem zainteresowania ze strony naszych spotowiczów żadne, więc temat zdechł śmiercią naturalną. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zyndram nie złość się na to co wypisuje Stuku taką ma naturę

 

@ Arek i Zyndram - swoją wypowiedzią nie chciałem urazić nikogo i nie chodzi tu o moją naturę. Moja wypowiedź zakończona była :D co jednoznaczne jest z tym że była ona napisana w żartobiliwym charakterze. Jestem jak najbardziej za takimi większymi spotami i popieram jak najbardziej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ Arek i Zyndram - swoją wypowiedzią nie chciałem urazić nikogo i nie chodzi tu o moją naturę. Moja wypowiedź zakończona była co jednoznaczne jest z tym że była ona napisana w żartobiliwym charakterze. Jestem jak najbardziej za takimi większymi spotami i popieram jak najbardziej !

 

Stuku ja dokładnie traktuję twą wypowiedz z lekkim przymrużeniem oka. Wiesz dokładnie ze jesteś taką naszą maskotką regionalną, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Pozdrawiam kolegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhh.... a my ze Stifem i Ania kulturalnie popiliśmy ;P i też jest dobrze:P

 

dobranoc :P

 

:D:D:tankujemy::564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stifiiiii dokladnie tak :D ;P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w poniedziałek podjadę tak jak tutaj lukisio radził do Krysgumu i we wtorek/środę do Palmowskiego... zobaczymy czy coś wymodzą :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w poniedziałek podjadę tak jak tutaj lukisio radził do Krysgumu i we wtorek/środę do Palmowskiego... zobaczymy czy coś wymodzą :devil:

Hmm. Mam nadzieje, że na spota zajedziesz:?: Krysgum czynny do 20. A spot o 20 :D

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Rojasek Zobacz post

No to w poniedziałek podjadę tak jak tutaj lukisio radził do Krysgumu i we wtorek/środę do Palmowskiego... zobaczymy czy coś wymodzą :devil:

Hmm. Mam nadzieje, że na spota zajedziesz Krysgum czynny do 20.

 

ja też mam taka nadzieje!!! chcę poznać właściciela szatańskiej b6 ;P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie trzeba ją naprawić. Ale na pewno na którymś ze spotów się pojawię . W tym tygodniu nie będę miał czasu (Krysgum rano) a potem trasa do Berlina i z powrotem dlatego trochę cienko ma ze mną ten szatan 150kkm piknie mu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potem trasa do Berlina i z powrotem dlatego trochę cienko ma ze mną ten szatan 150kkm piknie mu

 

od tego on jest!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od tego on jest!!

 

Odezwał się ten co w koło komina jeździ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odezwał się ten co w koło komina jeździ;p

Kościół i z powrotem do domku wypucować i do garażu :D zadbany pasio przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odezwał się ten co w koło komina jeździ;p

 

znowu mnie widziałeś ?? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie widziałeś ?? ;P

 

Tosz nie dalo się nie zauważyć, prędkośc patrolowa szyby rozdymane, i teskt" tocze sie jak krol, ludziom na miescie skacze gul"dobiegajacy z fury wiec wiesz... wszystko jasne..jedzie Edek z kariny kredek;P

 

ups sorki krainy;P

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
t" tocze sie jak krol, ludzia na miescie skacze gul"

Koniecznie podkładka pod tablice rejestracyjną ,która aż huczy od "basu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spocie szykuje się naprawa paszteta kjana. Jeżeli ma ktoś coś do zrobienia pisać może naprawimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności