Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak trafi ładnie to się nic nie stanie jak w Twoim przypadku. Natomiast jak trafi jakoś krzywo to podłużnice masz bankowo pokrzywioną. Normalnie lekkie uderzenia absorbuje belka fabryczna a ta od haku całe uderzenie przeniesie od razu na podłużnicę. Wątpię, żeby ta gruba rura przejęła jakiekolwiek uderzenia

dokładnie, ciotka jak w b5 dostała po skosie to passat zaczął zostawiać 4 ślady :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem tylnie prawe drzwi nie otwieraja sie od zewnatrz jak i rowniez od wewnatrz.Zamek centralny slychac ze chodzi cypek sie unosi wskazuje ze drzwi sa otwarte lecz bez rezultatu .Kiedys otwieraly sie od wewnatrz lecz gdy probowalem naprawic rozbierajac tapicerke i blachy za tapicerka zeby spowodowac zeby sie otwieraly od zewnatrz zalozylem linke na klamce zewn i sie otwieraly i po ponownym zlozeniu go i zamknieciu centralnego z zadnej strony sie nie otwieraly .Prosze o propozycjach w czym tkwi problem ,dziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozebrac drzw8 na czesci pierwsze i bedziesz widzial gdzir jest problem. Pewnie cos zle poskladales i gdzies o cos ociera albo blokuje. Nie otworzysz to sie nie dowiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do haka to mechanik też mnie uświadomił że to może być gorzej jak źle trafi więc zostaje stara belka ;) Dziś pasek trafił na warsztat i do końca tygodnia ma być gotowy podobno więc zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z posiadaczy kompa do b6 potrafiłby zakodować lampy tylnie w błotnikach na ringi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a posiada ktos wogole kompa do b6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazło by się parę ... kodować nigdy nie kodowałem i nie znam procedury ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bimbasz ma mi przesłać na maila jak to zrobić, wiec myślę ze jak coś to by dało się to jakoś ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/tragedia-nastolatki-wracaly-z-dyskoteki-passat-zawinal,1995614

 

 

nawet poduszki nie wystrzeliły ... "perełka" , "niemiec płakał jak sprzedawał" zapewne ... ciekawe czy ta perełka się nie przyczyniła do wypadku ... oprócz nadmiernej prędkości zapewne ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się w którym miejscu to jest i tam jest zakręt na zakręcie. Cholernie kręty odcinek drogi. W nocy było ślisko i poleciały bokiem. Jak jest sucho to można tam normalnie jechać ale zimą to już gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/tragedia-nastolatki-wracaly-z-dyskoteki-passat-zawinal,1995614

 

 

nawet poduszki nie wystrzeliły ... "perełka" , "niemiec płakał jak sprzedawał" zapewne ... ciekawe czy ta perełka się nie przyczyniła do wypadku ... oprócz nadmiernej prędkości zapewne ... :(

 

druga sprawa czy poduchy w kierownicy i w desce strzelą jak "strzał" jest z boku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z okazji dzisiejszego Dnia Mężczyzn: Wszystkiego Najlepszego :serducho :kumple

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z okazji dzisiejszego Dnia Mężczyzn: Wszystkiego Najlepszego

dzieki kerowniczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsiemka

Witam Chciałąm zapytać gdyż jestem tu nowa <dopiero się zalogowałąm> mam PAssata b5 '98 1.6

z automatyczną skrzynią biegów.... dzisiaj wracając z zakupów w mojej skrzyni przestał działąć "wsteczny" czy ktoś wie co może być taką przyczyną poprostu nie mogę "cofnąć" auto ani drgnie? proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Witamy :kumple
Chciałąm zapytać gdyż jestem tu nowa <dopiero się zalogowałąm>
na początek proponuję się zapoznać z regulaminem forum: http://forum.vw-passat.pl/threads/134886-Regulamin-forum

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że coś się popsuło, ale pewien nie jestem :bezzebow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku coś się koledzy z firmy dziś nie popisali na skrzyżowaniy z tesco:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arku coś się koledzy z firmy dziś nie popisali na skrzyżowaniy z tesco
:dodupy kolego powiem Ci tylko tyle ze masakra kierowca pierdoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 21:30 laweta powiozła tego merca na Sikorskiego w stronę Jarot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyj jest pasek parkujacy kolo biedronki na jagiellońskiej ma naklejki waszego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności