Skocz do zawartości
tommy-cichy

Resztki paska rozrzadu,jaka przyczyna?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chcialem dzisiaj ustawic sobie poczatek wtrysku,sciągłem obudowe rozrządu i widok jaki zastałem zbił mnie z nóg:

http://img3.imageshack.us/i/dscf3662o.jpg/

 

Rozrzad wymienilem 10tys km temu zalozylem pasek Gates rolki i napinacz firmy Ruville.

Teraz pytanie moje zanim zaczne rozbierac,co moglo byc przyczyna?Widzialem w calej tej kupie resztek paska kawalek opaski zasikowej(kabelbindy),nie wiem jak ona sie tam znalazla byc moze jak ostatnio zakladalem jakims cudem mi wpadla tam.Mogla narobic takiego ambarasu???Czyb tez bardziej moge sie spodziewac ze łożysko w rolce padło i topiło pasek?

Jestem strasznie zdenerwowany tym co zastałem ale i tak pełen podziwe dla tego paska że tyle wytrzymał widok na żywo jest masakryczny a jednak pasek nie strzelił i oszczedził mi remontu silnika.

Z góry dziei za odpowiedzi.

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może ocierał o osłonę paska podobnie mialem w golfie kiedys tyle ze nie az tak bardzo...podkrecilem oslone inaczej i gralo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym paskiem. Tym bardziej, że jest dobrej firmy. Zobaczy czy obudoa rozrządu jest poprzecierana. Bo jeśli tak jest to wiadomo co jest przyczyną jego zuzycia. A jeśli nie to pasek wadliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pełen podziwe dla tego paska że tyle wytrzymał

Paski z reguły wytrzymują b. dużo. Kiedyś wrzucałem fotę na forum paska od służbowego busa (miał wyrwę do połowy paska na długości około 20-30 cm). W golfie miałem podobną historię do twojej ale nie w takim stopniu kiedy padło łożysko od rolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności