Skocz do zawartości
Insomania

podświetlenie deski rozdzielczej

Rekomendowane odpowiedzi

a więc nei świecą mi zegary i kokpit gdzie jest regulacja dmuchawy temperatury itp .. działa za to podświetlenie guzików od szyb .. co z tym zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje masz raczej dwie: sprawdzić bezpieczniki lub pojechać do elektryka. Schemat i opis bezpieczników znajdziesz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podasz mi numery które mam sprawdzić bezpieczniki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdź wszystkie. Najszybszą metodą jest zaopatrzenie się w miernik nawet ten za 10zł i wtedy możesz sprawdzić szybko wszystkie bezpieczniki (naturalnie pojedynczo) bez ich wyjmowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nawet to do zwiększania i zmnieszania podświetlenia jest bardzo ciepłe ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz wiesz w czym problem :)

wynien to i gitara a i sprawdzz jescze samo podłaczenie zegarów i pokerteł nawiewów moze cos nie łaczyc lub zarówki (diody) poszły sie wietrzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
samo podłaczenie zegarów i pokerteł nawiewów moze cos nie łaczyc lub zarówki (diody) poszły sie wietrzyc
To może być prawda posłuchaj kolegi. Robiłem Passata(nie swojego) i był ten sam problem poprostu tamten był jak sie okazało walony i poprostu miał nie dobrany przełącznik ;p i (u kolegi może z 3 miesiące po zakupie sie zepsuł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% jest to niepodłączony regulator jasności podświetlenia. Albo się wypiął albo nie łączy. Odkręcasz dolną część kokpitu i sprawdzasz. 10 minut roboty, a jak to nie to to dopiero wtedy sprawdź bezpieczniki. PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 99% jest to niepodłączony regulator jasności podświetlenia. Albo się wypiął albo nie łączy. Odkręcasz dolną część kokpitu i sprawdzasz. 10 minut roboty, a jak to nie to to dopiero wtedy sprawdź bezpieczniki. PZDR

 

już się miałem za to zabierać ale ...

 

odłączyłem stare radio które

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności