Skocz do zawartości
pielar

Gamma - Jak wylaczyc info??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie moge sobie poradzic jak wylaczyc "info" w radiu bo taki komunikat mi sie wyswietla! Mam Passata z 2001r od niedawna i jesli slucham olytki bo podlaczona jest zmieniarka to co jakis czas wlaczaja sie informacje!! Gdzie to wylaczyc prosze o pomoc i zgory dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt niewie jak to zrobic?? wyswietla sie tp info i wlaczaja sie wiadomosci juz tyle rzeczy probowalem i nic!!! Idzie to wogole zrobic niech ktos mi pomoze bo to jest naprawde denerwujace!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to odpowiada jedno z ustawien w radju teraz nie poamietam które ale spróbój wszystkie utawic na OFF tk gdzie jest mozliwosc ON/OFF i zobaczysz które jest od tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 post w przyklejonych....

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1163

 

 

3. TP/Set

- krótkotrwałym przyciśnięciem uaktywniamy Verkehrfunktion

- długotrwałym przyciśnięciem wchodzimy do menu

Przycisk TP/Set

Przyciskiem TP/Set (Traffic Program/Setup) można włączyć opcje TP oraz konfigurować obszerne menu za pomocą przycisku (1).

Naciśnięciem przycisku TP/Set wybiera się zakres TP. Równocześnie utworzona zostaje gotowość TA (Traffic Announcement - komunikat o ruchu drogowym). Na wyświetlaczu pojawia się wskazanie "TP". W przypadku gdy aktualnie ustawiona stacja radiowa nie jest stacją nadającą komunikaty o ruchu drogowym zostanie ona automatycznie zmieniona na ostatnią odsłuchiwaną stację, która spełnia te wymagania. Gdy stacja ta jest poza zasięgiem urządzenie automatycznie wyszukuje nową stację, która nadaje sygnał TP. Na wyświetlaczu pojawi się napis: "NO TP-TP SEEK". Na potwierdzenie znalezienia odpowiedniej stacji pojawi się na wyświetlaczu wskazanie "TP". Gdy samochód opuszcza zakres zasięgu danej stacji, zostanie wybrana automatycznie nowa stacja spełniająca warunki.

Nazwy oraz częstotliwości stacji radiowych nadających komunikaty o ruchu drogowym możemy odnaleźć na tablicach informacyjnych przy autostradach bądź drogach międzymiastowych (dot. raczej terenu Niemiec)

W trybie TP możemy zapamiętać 6 stacji radiowych.

 

instrukcja obslugi radia WV Gamma (ver DE)

http://www.carcommunications.de/de/produkte/produkt.datei.php?id=86&lang=de

 

(link nie lamie praw autorskich, jest to dokumentacja udostepniona przez producenta radia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic niewiem z tej instrukcji przytrzymywalem ten przecisk tp/set i krotko i dlugo i te glupie komunikaty dalej sie wlaczaja!! Niech prosze ktos jasno napisze co mam zrobic aby sie tego pozbyc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość by mieć tą instrukcje po polsku albo po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w tamtym poście byłem i jest to instrukcja do gammy 4 a ja "potrzebuje" do gammy jak w niemieckiej instrukcji czyli chyba gamma 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy65

Mam pytanie jak wyłączyć automatyczne pogłaśnianie zależne od prędkości w radiu GAMMA ? strasznie uciążliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed przejściem na CD radze radio przełaczyć na AM a nie FM, TP wtedy zniknie,

jak wyłączyć automatyczne pogłaśnianie zależne od prędkośc
GALA

Wraz ze wzrostem prędkości rośnie również poziom głośności w kabinie. Do tej pory korekta poziomu głośności musiała być przeprowadzana ręcznie. Teraz jednak poziom głośności dopasowywany jest automatycznie za pomocą funkcji GALA (GeschwindigkeitsAbhangige-Lautstarke-Anpassung - tłum. dopasowanie głośności do prędkości).

Dopasowanie poziomu głośności może zostać przeprowadzona indywidualnie.

- Wybrać w trybie konfiguracji pozycję GALA. Wyświetlacz pokaże "SETUP GALA" i aktualną wartość.

- Za pomocą guzika (1) ustawiamy żądaną wartość. Zakres zawiera się pomiędzy 1 a 9. Wybranie opcji "NO" wyłącza GALA całkowicie.

Gdy zmianie ma ulec podstawowy poziom głośności (spowodowany różnymi źródłami jak kaseta albo radio) wystarczy użyć guzika (1) i ustawić żądany poziom. Tryb dopasowania poziomu głośności pracuje w ciągu dalszym samoczynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczy123

czyli jak to w końcu wyłączyć mówiąc po ludzku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie mogę założyć nowego tematu, a na ten problem jeszcze nie znalazłem odpowiedzi. Nie mogę wyłączyć tego nieszczęsnego "TP, TP-SEEK"

Tutaj nagranie- wszystko co mogłem znaleźć w radiu :

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=eKT7VLc-nnc[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności zawsze można poradzić sobie wyciągając na chwilę bezpiecznik nr. 37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ;) dzięki

Edytowane przez lukas029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności