Skocz do zawartości
Lagier

Do administracji: Forum vw-passat, a przeglądarki internetowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje jeszcze kwestia zainstalowanych dodatkow do FF oraz ustawien przegladarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj jeszcze raz zainstalować FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spoco loco problem w zasadzie rozwiązany. Tak jak wcześniej pisałem, sądziłem, iż przycisk cytuj w domyśle działa w standardowy sposób phpbb. Na forum passata została jednak zainstalowana kontrybucja z cytowaniem selektywnym dlatego cytowanie u mnie nie działało bo po prostu nie zaznaczałem tekstu. Derylysy natchnął mnie do tego by to sprawdzić. FF mam przeinstalowany, nie ma żadnych dodatków. Uważam, że topic można zamknąć. Wg mnie przy cytowaniu jeżeli nie zaznaczy się tekstu powinien pojawiać się komunikat informujący o tym, że jest np zbyt mało znaków by zacytować wypowiedź. Osobiście będąc najzwyczajniej w świecie przyzwyczajonym do standardów phpbb nie sądziłem, że gdziekolwiek przycisk "cytuj" może mieć zmieniony swój standard. Stąd całe zamieszanie, z edycją poprzednich postów po którymś razie wyczyszczenia cache i ciasteczek chwyciło i jest OK.

 

pozdrooVWki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności